Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Titeket zavarna ez a kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ez a kis probléma?

Figyelt kérdés

Holnap lenne az első randim és a fogaim kicsit ferdén állnak(persze járok fogszabályzásra).

Szerintetek zavarhatja ez vagy annyira nem számít?


2010. szept. 9. 20:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha a rangira igent mondott a lány/fiú és eddig nem zavarta, nem hiszem, hogy most kezdené el...

Mindent bele! Engem sem izgatna!

2010. szept. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi kicsit megijedtem és egyfojtában hibákat keresek magamban:)
2010. szept. 9. 20:13
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem eznem számit hajrá :D 21/f
2010. szept. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne légy dili! Egyébként én is ezt csináltam:D De nem szabad! Na4 ejnye-bejnye:) Egyébként a legnagyobb, egyetlen szerelmem első két foga között van egy kis hézag. De én így szeretem imádom:) Csak sajnos már nem lehetek vele, mert elcsesztem néhány dolgot. Később kifejezetten tetszettek úgy a fogai ahogy vannak. Ha szerelmes vagy a legkisebb hibáját is legnagyobb értékként kezeled. Lehet a ti esetetekben még nincs serelem sőt mivel első randi ezért biztos vagyok benne, de nem a picit ferde fogaidon fog múlni a vonzalma:) Sok sikert, remélem megnyugtattalak:)
2010. szept. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
De aranyos kérdés. :D:D:) Sok sikert,a randihoz! :) Nem ez számít neki! :)
2010. szept. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Most már nem izgulok :)
2010. szept. 9. 20:27
 7/11 anonim ***** válasza:
Na látod?:) Majd azért 1-2 szóval leírhatnád milyen volt. Elég lesz annyi, hogy jó vagy rossz:) De bízunk az előzőben:)
2010. szept. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ne keresd a hibáid, mindenkinek vannak hibái : )

ha jól érzed magad a bőrödbe, magabiztosabbnak is tünsz, sokkal pozitívabbnak is, hajrá ;)

2010. szept. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hát ha sorra kerül a dolog, tuti, hogy nem a fogaidat fogja figyelgetni. No para!
2010. szept. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sikerült a randi lessz következő :) most már megnyugodtam hogy nem zavarja köszönöm mindenkinek a segitségét.
2010. szept. 10. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!