Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én igy látom, valóban igy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én igy látom, valóban igy van? Egzisztencia probléma

Figyelt kérdés

Lényeg hogy nekem eddig a párkapcsolattal nem volt bajom , most sincs de egyre többször kezdem észrevenni hogy kezdek kevés lenni valóban fontos ilyen korban az hogy ne csak "belülről" legyek értékes hanem megfelelő egzisztenciával is rendelkezzek?


pár napja összefutottam az egyik exemmel (megbeszéltük) nem véletlenül és ő egy nagyon komoly nő lett(22) én is ennyi vagyok de ő messze átlépte a szintemet olyan szinten hogy ... az egy dolog hogy eszméletlenül tetszik külsőre de belülről is nagyon érett lett és magamba néztem és ő nála azt vettem észre hogy semmi nemvagyok hozzá képest és ha megemliteném neki hogy nagyon bejön kb leoltana és kiröhögne ( persze ezt nem a képembe hanem a hátam mögött magába)


valóban abba a kórba és szintre léptem amikor úgy érzem hogy egy komoly nőt nem tudok megfogni hanem csak az ilyen 16-20 éves (anyuci - apuci nevelt) lányát akivel úgy igazából még gyerek és ő még nem vágyik egy komoly "férfira"


mert egy komoly nőhöz akivel partner tudnék lenni pl ( közös albérlet , nyaralások , tervezgetés , eljegyzés stb szóval egy komoly felnőtt élet na aki ilyen nő re vágyok és mégis eszméletlen kevésnek érzem magam mert semmilyen egzisztenciával nem rendelkezem csak belső értékekkel :)


és pont én olyan vagyok aki el akarja tartani a családját majd és az ha a nő bele segit ez számomra hihetettlen lenne ( csak ilyen lányokkal voltam pl fizessek - ruháztassam - etessem - smink stb szarokat én álljam) magyarul kislányokkal még és túl akarok ezen a részen lépni mert nem erre vágyok hanem egy olyan kapcsolatba ahol partnerek tudunk lenni de sajnos ehhez kevésnek érzem magam és amikor olyan helyzet adódik hogy le szólitanék egy kinézetre komoly lányt akkor belegondolok hogy semmim sincs és ezért nem is akarom magam beégetni előtte.


22-23 évesen mi az aminek meg kell lennie hogy ilyen be beletudjak menni egyedül élek ( egy szobát bérlek) még csak nem is albérlet a keresetem havi 120.000ft körül mozog és 17-20 éves lányokkal találkozgatok akik 1-1 ig agyhalottak sajnos azon a téren amire én vágyok.


Lehetséges az hogy jelen pillanatban én tervezek egy elég kemény dolgot amivel úgy mond nagyon keményen kockáztatom az életemet ( legális és nem bankrablás stb) csak egy durva munka amivel ha az előirt időt lenyomom akkor anyagilag helyrerázódom úgy hogy saját lakás , autó stb nem lesz gond és akkor elégedett lehetek az életemmel és nem kell többé " úgymond szégyenkeznem" mert én nem örököltem és nem számithatok semmilyen rokoni támogatásra ilyen téren.


2011. aug. 16. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem igazan ertem, hogy konkretan mi a kerdesed. Csak azt tudom, hogy az a csaj aki igazan szeret teged, az boldog lesz egy "kunyhoban" is. Es aki igazan erdemes arra,hogy foglalkozz vele, az tuti nem ilyen anyagias.

Ha az eletedet kell kockaztatnod, csak azert, hogy kepes legyel eltartani egy csajt, ne tedd. Nem eri meg. Inkabb keress tovabb.

2011. aug. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nagyon röviden a kérdés és a lényeg az hogy ahogy öregszem egyre jobban a komolyabb nők érdekelnek és én meg stagnálok anyagilag a "csóró" szinten és az egy dolog hogy jól nézek ki ( képet nem teszek ki de soha az életemben nemvolt ezzel gond) és úgy ahogy belül is rendbe vagyok de anyagilag kevésnek érzem magam és lehet hogy a lány nem anyagias de akkor is igy érzem hogy én akarok dominálni ilyen téren és az ha bele segit azt megköszönöm.


rengeteg srác van aki anyagilag is rendben van és jól is néznek ki akkor meg biztos vagyok benne hogy nem én leszek a nyerő.

volt barátnőmön ezt láttam aki egy gogotáncos lány ( szilikon stb ) akkoriban amikor egy senkivolt eggyütvoltunk de igy hogy befutott , érettebb lett jelét se mutatta hogy érdekelném őt és ez rázott meg picit.

2011. aug. 17. 00:17
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegyik megy az anyagiakra. Sok lány, ha érett, rájön, hogy többet ér egy kedves férfi, aki törődő, mint a lakás, autó, stb.


Legalábbis én nem egzisztencia szerint választottam párt, és boldog vagyok vele 5 éve. Szüleivel élt, és a minimálbért sem kapta meg a munkahelyén. De imádtam!!! Együtt költöztünk albérletbe, majd vettünk lakást, talált jobb melóhelyet, és nemrég született a kisfiunk. Nem élünk gazdagságban, rójuk a lakáshitelt, de ha megtehetném, ugyanígy választanék! :)


22/L

2011. aug. 17. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!