Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találnak valamikor maguknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találnak valamikor maguknak barátot?

Figyelt kérdés

Van 2 barátnőm.

10 éve hárman a legjobb barátnők vagyunk. ismerem őket mindennél jobban. De félek, hogy későn jönnek rá, hogy szükségük van fiúra.

Nekem volt egy barátom, nagyon jóba lettek vele meg a haverjaival is tökre elhülyéskedtünk minden de mikor megkérdeztem őket aztmonták haggyál már. folyton azt hajtogatják, hogy nemlessz esküvőjük és hogy gyereket se akarnak. Egyik a sztárokért van oda és rendes pasik nem érdeklik. Másik bnőmet viszont érdekli a pasik de nem tudna eggyikre se többre gondolni "tetszésnél" multkor elköszöntem volna barátomtól a lányok meg addig vártak és néztek ő meg adott egy szájra puszit és aztmondták : "fúúúj. ha előre szóltok akkor elfordulok".

féltem őket :s


2010. szept. 9. 15:55
1 2
 11/13 Szesze ***** válasza:

Én 19 vagyok. Barátnőim 17, 18, 20, 21 és nagyjából mi is gyerekesek vagyunk, vagyis inkább hüjék. Folyton azt mondjuk, hogy mienk nekünk pasi bort kitudunk nyitani, veszunk egy vibratort oszt ha gyereket akarunk ott a sperma bank:))


Persze ettöl eltekinktve érdekelnek a fiúk csak nem olyan nagy mértékbe. Nem akarunk még férjhez menni.=)) Viccelődünk a szexel és mindegyikünknek volt pasija. Volt lyan is akinek most is van, mégid ez egy vicc, vidámak vagyunk és élvezzük a mindenapokat.


Szóval ha mi enyi idősen is ilyenek vagyunk, akkor ne csodálkozz rajtuk. Sőt szerintem te kén elgondolkozz, hogy nehogy 3 év múlva amikor el hagy a pasid akkor se pasi se hülye barátnők...:D


Élvezd ki amíg lehetsz gyerek, mert életed végéig felnőtt lehetsz.


LEHET, HOGY MOST NEKED VAN BARÁTOD DE PONT AMIKOR MÁR MINDEKINEK LESZ AKKOR NEKED NEM LESZ ÉS NEKIK IGEN. Az is lehet, hogy most ők a normálisak... Szerintem nem gondolják komolyan, csak hülyéskednek...scak még maguknak sem akrják bevallani.

2010. szept. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Szesze ***** válasza:

Jah és szerintem ne féltsd őket...s főleg ne nézd le...nekem is volt 14 évesen egy olyan barátnőm mint te. Ő is csak pasizott és a barátnőik nem érdekelték. Azóta a másadik komoly kapcsolatai vannak, de remélem nem kell mondjam, hogy barátnői egy szál se:)) mert mindig jobbnak gondolja magát másoknál...


elöző voltam

2010. szept. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

17:17

én eggyáltalán nem pasizom.

nekem mindennél fontosabbak a két legjobb barátnőm és mindig ők az elsők :D sosem hagynám el őket semmilyen fiúért sem :D

Amugy a fiuval is megbeszéltem mikor még 1 éve elkezdtünk járni, hogy nekem a legelsők a barátaim ugy gondolja meg hogy tényleg akar-e valamit és ő elfogadta :D

2010. szept. 9. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!