Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért nem szakított velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem szakított velem?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm akit nagyon szeretek, de szeretnék kicsit "lazább" életet élni és független lenni még egy jó darabig. Nem tudtam, hogy szakítsak vele és végülis az akartam elérni, hogy ő szakítson velem. Ezért aztmondtam neki, hogy az eggyik osztálytársával voltam sétálni.(ami igaz) És vártam hogy na mindjárt kiabál és elkezdi hisztizni meg bőgni és szakít velem mert "megcsaltam" de nem ezt tette. annyit mondott: majd megoldjuk, és átvészeljük. és megcsókolt és elment. :s
2010. szept. 9. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:

micsoda gyáva fickó vagy!!! megérdemelted hogy nem szakított veled!!! és valószínűleg azért mert szeret..

ha szakítani akarsz állj elé és légy őszinte, különben örökre ilyen gerinctelen gyáva féreg maradsz..

2010. szept. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

de bunkó vagy.

hát ha ennyire szakítani szeretnél,szakíts te!

2010. szept. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmi baj, majd szakít veled mikor rájön, hogy puncid van és nem farkad.
2010. szept. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Normális lány nem balhézik egy sétán.

Engem viszont ne etess azzal, hogy szereted. Ez k* messze van attól. Egyrészt nem aláznád meg, másrészt nem vágynál másra.

2010. szept. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy marha vagy,már bocs. Egy gyáva "fiú"
2010. szept. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Funktasztikus ***** válasza:
te egy ...nem mondom má mivan.. más öcsém itt sir hoyg miért szakitottak vele te meg igy lazába ide bököd...szánalom..másnak meg senkije nincsen...lennék a helyedben hallod e.. tudod mit te nem érdemledmeg a csajt/egyet se meg atpsollak.. mondom más hótra letört hoyg miért szakitot vele a kedvese ...hát gratulálok megtapsollak....majd megfogod tudni amikor feed szakitanak mee máá rád untak...gratulálok-.-
2010. szept. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Funktasztikus ***** válasza:
jah és egy gyáva vagy hogy nem mersz oda álni elé...de majd ot lesz a baki amikor elkezd hiányozni eleinte kicsit utána egyre nyomasztóbb leszz....csak akkor már késö lesz
2010. szept. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!