Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lépjek túl azon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl azon a hülye képzetemen, hogy minden férfi ugyanolyan?

Figyelt kérdés
20 évig éltem egy verbálisan bántalmazó kapcsolatban a valószínűleg nárcisztikus férjemmel. Elérte, hogy kB 0 az önbecsülésem és hogy kB senkinek nem tudok elhinni semmit. Most megismerkedtem egy férfival. Édes, aranyos, udvarias, hasonlóan gondolkodunk a dolgokról. Viszont rettegek, hogy megszeretem, rettegek attól, hogy megnyílok és ismét mindent ellenem fordítanak. Hogy ő is bántani fog. És csak analizálgatom a mondatait, tetteit. Pedig annyira jó volt hozzá bújni. Szuperül csókol. Csak ezek a hülye gondolatok ne lennének.
2021. dec. 15. 18:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológus! De kuvva gyorsan.


29/F

2021. dec. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%

"20 évig éltem egy verbálisan bántalmazó kapcsolatban a valószínűleg nárcisztikus férjemmel."


Te voltál a hülye, mert egy barommal éltél.

2021. dec. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Jaj már megint ez a zsebpszichoanalízis. :D

Amúgy meg menj pszichológushoz.

2021. dec. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
16%
Magadnak köszönheted 🤷🏻‍♀️
2021. dec. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Viccen kívül, pszichológus. Ő neki ez a munkája, egyáltalán nem szégyen. Sőt előrelépés az életedben, hogy erősebb lehess.
2021. dec. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Folytköv:

Egyébként olyan aranyosak vagytok, hogy még neten keresztül is belé akartok rúgni. Igen kuka volt, hogy vele volt, de ne csináljunk már úgy mintha mindenki hibátlan lenne.

2021. dec. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, együtt éltem vele, mert nem tudtam külön költözni. Illetve azt hittem, szeretem.
2021. dec. 15. 19:07
 8/11 anonim ***** válasza:
Az már elmúlt. Most jó. Örülj neki.
2021. dec. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is a pszichológusra szavazok, mert 20 év lelki bántalmazás nyoma akárhogy nézem, nem fog elmúlni pár hónap után. Ahhoz, hogy rendesen fel tudd dolgozni, egy jó szakember jó lenne. Ha anyagilag nem engedheted meg, akkor olvass sok könyvet el a témában, hátha az is rávezet dolgokra.Beszéld át ezeket a dolgokat gyakran a barátaiddal/családoddal, hogy lásd, hogy mi az objektív nézőpont stb. De nyilván mindezt egyszerre is csinálhatod, az csak növeli a hatékonyságot :D
2021. dec. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Savlekotő ***** válasza:
Szakember segítsége kell.
2021. dec. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!