Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miután összejöttök valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután összejöttök valakivel, akkor is ugyanolyan gyakran beszéltek, mint ismerkedés alatt?

Figyelt kérdés

Ismerkedés alatt napi többször írtunk. Habá rbem mondtuk ki hovatalosan, de már másfél hónap eltelt és lényegében együtt vagyunk. Persze imádok vele beszélni és jó is, de nem mindig érek rá vagy néha ha olyan a hangulatom inkább nem írnék. Ismerkedés alatt mindig figyeltem a hosszú válaszokra, egyszerre több témáról beszéltünk, agyaltam hogy mit szeretnék megtudni róla, de most úgy érzem, a fontos dolgokat ismerem és agyalnise kell. Mindkettőnknek olyan a munkája, hogy napközben is váltunk pár üzenetet. 3-4 naponta találkozunk élőben. Ti hogy szoktátok?

24N 29F


2021. jún. 3. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebbet, de ez szerintem normális. Munka miatt nincs idő mindig a chaten lógni
2021. jún. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi sokkal többet. :D

Munkaidőben ismerkedés alatt se lógtunk a chaten, a kapcsolat alatt se.

Munkaidőn kívül viszont sokkal többet beszélünk mióta együtt vagyunk, mióta összeköltöztünk azóta meg pláne.

2021. jún. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanannyit kb, 330 napja minden nap jóéjszakát kívánunk és chatelünk.
2021. jún. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen más..amig nem laktunk együtt több volt a chat most hogy összeköltöztünk több az élő
2021. jún. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!