Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, milyen benyomást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen benyomást keltene nálatok, ha kiderül, hogy a pasi aki kezdeményez az egyik, ha nem a legelvetemültebb informatikai területen tevékenykedik?

Figyelt kérdés
Olykor megesik, hogy az emberek kb elmennek 40 fokkal észak felé, ha meghallják mivel foglalkozom. Kíváncsi vagyok a véleményekre.

2021. dec. 10. 20:05
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

#19 vagyok.

Hidd el, az átlag nőt rohadtul nem érdeklik a szakmai "extrémitások". Sőt, inkább taszítják, saját tapasztalat. Pl. nekem a főállásom egy eléggé nem közismert orvosi szakirány. Ha konkrétan kérdezik, akkor megmondom, de akkor vagy elkezdenek értetlenkedni, hogy nem is vagyok orvos (pedig évi több ezer beteget látunk el és u.olyan szakvizsga ez is mint pl. a sebész vagy belgyógyász) vagy eltűnnek. A szakmabeliek is gyakran azt hiszik, hogy valami elvont kutatási területen vagyok, pedig volt ilyen tantárgy is az egyetemen, csak elfeljtették. Szóval, jobb nem a szakmával traktálni az embereket és a randizást nem összekeverni az állásinterjúval...

2021. dec. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
#20 mert egy randin elsősorban nem a szakmádról kell beszélni, nem kell rögtön elárasztani a lányt az apró részletekkel, mert úgysem fogja ez a rész annyira érdekelni. Majd késöbb ha már jobban megismeritek egymást, biztosan kiderül, de első randi témá nak nem a te munkád a legjobb
2021. dec. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!