Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Ha egy nagyon jó pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha egy nagyon jó pasi csak szexelni akar veletek semmi több, gyakran belementek ebbe?

Figyelt kérdés

S az ilyen pasikat szívesen megosztjátok utána barátnőitekkel is?


TÉnyleg igaz az hogy az igazán 10/10-es pasikat a nők egymásnak is ajánlgatják?


F/31


2021. dec. 9. 16:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%

mar leirtam parszor itt is, de ovatosan kell, mert ha kiderul, bajba kerulok.. az allam a ‘Chadet Minden Magyar Nonek’ program kereten belul 10-15 chadet kiutal minden magyar, 16. eletevet betoltott nonek. egy katalogusbol valaszthatjuk ki oket, hol lehet ertekelni is oket, tehat ha mondjuk valamelyiknek nincs 20 centis farka vagy nem eleg lapatos az alla, azt le lehet pontozni.. ellenben a legjobbakat ajanlgatjul egymasnak, van ilyen ‘top rated’ kategoria es abbol valogatunk legszivesebben,

most is mondjart jon hozzam

egy uj alfa chad, amit baratnom ajanlott. o hetvegen tesztelgettes es nagyon bejott neki, de mar nem kell neki a hetre, mert hozza meg a masik giga-alfa-mega chad megy most..

2021. dec. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki ezt kéri tőlem, onnantól egyből nem tartom "jó pasinak". A kinézet nem minden.

Barátaim pedig nincsenek, de ha lennének, a nemi életükhöz nem lenne közöm.

2021. dec. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Aha. Titkos női csoportokban kering egy lista, és szájról szájra (szó szerint) terjed a pasik híre. Balázska mondanom se kell, te a tiltólistán vagy rajta, 100 km-ről látja rólad egy nő, hogy kettyós vagy.
2021. dec. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Sose mentem bele ilyenbe, engem nem vonzz az érzelem mentes szex. De ha lett is volna alkalmi kapcsolatom, akkor se cserélgetnénk egymás között a barátnőkkel. Nem egy tárgyról van szó, ne viccelj. Ilyen hülyeségeket honnan vesztek?
2021. dec. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz.:)
2021. dec. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
31 èves lettèl?
2021. dec. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Látom kevés itt az őszinte nő... akkor miért van tele a nemibeteg gondozó nőkkel? Ha ők nem szexelnek héba hóba?


6: Igen, ma.

2021. dec. 9. 16:34
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt mondtam, hogy nincs olyan nő, akinek vannak alkalmi kapcsolatai, csak azt, hogy én nem tartozom közéjük. Nemibetegségem se volt soha (de amúgy azt kapcsolatban is össze lehet szedni ám, főleg ha a partner hűtlen volt). Nyilván nem minden nő ilyen, ettől ez még nem lesz hazugság.


Boldog szülinapot.

2021. dec. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

honnan tudod, kikkel van tele a nemibeteg gondozo? gyakran megfordulsz ott?


egyebkent meg szex NEM = nemibetegsegek elkapasa. ovszer mond valamit? illetve nem minden ember nemibeteg. ellemben te agybeteg vagy.

2021. dec. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
#7 például, mert egy nyilvános WC-re való ráüléssel is egész csinos dolgokat lehet összeszedni, azért.
2021. dec. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!