Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, milyen benyomást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen benyomást keltene nálatok, ha kiderül, hogy a pasi aki kezdeményez az egyik, ha nem a legelvetemültebb informatikai területen tevékenykedik?

Figyelt kérdés
Olykor megesik, hogy az emberek kb elmennek 40 fokkal észak felé, ha meghallják mivel foglalkozom. Kíváncsi vagyok a véleményekre.

2021. dec. 10. 20:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Maga a szakma nem zavarna, ha nem esne túlzásba és nem csinálna 0-24ben. De ez minden más szakmára igaz. Meg nem árt ha vannak más, a számítógépektől független hobbiaid is.
2021. dec. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
83%

Semmit. Tudnom kellene, hogy ez mit jelent?


A külsőn és a kisugárzáson, dumán múlik, hogy lesz-e belőle valami köztünk

2021. dec. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
#12: na és a duma vajon min múlik?
2021. dec. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
25%

#10:


"Az tény és való, hogy az észjárásom és a "fantáziám" többnyire fényévekre kalandozik az átlagemberekétől"


Nézd, ha ennyire nyíltan lenézed az átlagembereket, akkor inkább ne akarjál tőlük semmit, jó?

2021. dec. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Őszinten szólva fogalmam sincs, hogy ez mit jelent. Szóval se nem pozitívum, se nem negatívum. De ha én pl. elmondanám a szakdolgozatom témáját, az meg gondolom neki nem mondana semmit. Van ez így.
2021. dec. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, mert az egyetemi tanulmányaim során tanultam is neurális hálókról, szóval van fogalmam róla hogy mi az, és én sem éppenséggel hétköznapi dolgot csinálok (génmódosítás területén kutatok).
2021. dec. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

"Nézd, ha ennyire nyíltan lenézed az átlagembereket, akkor inkább ne akarjál tőlük semmit, jó?"


Hm, ez miért lenézés? Egyáltalán nem annak szántam. Egyszerűen arról van szó hogy gyakran valóban más világban élek, és erre is akartam utalni.

2021. dec. 10. 21:03
 18/22 anonim ***** válasza:
87%
De miért nem elég annyi, hogy számítógép-programozással foglalkozol? Vagy bővebben: mesterséges intelligenciával?
2021. dec. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Erről a kérdésről eszembe jutott, hogy én is benne vagyok egy ilyen projektben (is). Én a randipartnernek úgy szoktam referálni, hogy "inkább másnap, mert még egy projekttel is sz*pnom kell". Sose kérdezték meg, hogy mi az... A főállásom is elég hülyén hangzik enélkül is.


33F

2021. dec. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

De miért nem elég annyi, hogy számítógép-programozással foglalkozol? Vagy bővebben: mesterséges intelligenciával?


Mert ez így nagyon általános, nagyon tág fogalmak, és nem tükrözik megfelelően a téma extrémitását. Akár hajlításnak, vetítésnek is felfogható lenne.

2021. dec. 10. 21:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!