Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek még lehet esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még lehet esélyem nála?

Figyelt kérdés

megismerkedtem egy fiúval, találkozgattunk meg minden, és elmondta hogy még nem volt barátnője (22 éves), én meg nem hittem el neki, mert nagyon helyes és nem is az a lúzer típus. találkoztunk az egyik barátnőmmel és elmondtam neki előtte, "te elhiszed hogy még nem volt csaja?". erre a srác enyhén elvörösödött és elment. utána futottam és megfogtam a kezét, de kitépte az enyémből és rám ordított hogy hagyjam békén.

azóta nem veszi fel a telefont és nem válaszol az sms-eimre.

szerintetek még van esélyem nála?


2010. szept. 5. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
remélem nincs! minek neki,egy komolytalan csitri! 23L.
2010. szept. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elszúrtad. Jó hogy nem transzparensen hirdetted, hogy 22 évesen nem volt barátnője.

Szerinted mennyire érezte magát megalázva?

Ha abszolút nem akar veled kommunikálni, szerintem egyértelmű, hogy nem akar neked esélyt adni.

2010. szept. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp. Ez egy fiúnak amúgyis kellemetlen téma, főleg ennyi idősen. Valószínű azért mondta el neked, m megbízott benned, te meg az első embernek elmondod, ráadásul előtte...
2010. szept. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gáz vagy. Jó hogy még az elején kiderül számára. Keress mást aki már megkúrt vagy 20 csajt előtted. Azt nem fogod ilyen könnyen megalázni.
2010. szept. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!