Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy szerezzek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy szerezzek?

Figyelt kérdés
őhm..:D tudom fiatal vagyok méég. de eddig mindig ugy volt ha taliztam egy sráccal rögtön enyém volt.. igaz nem volt hosszú életű kapcsolat.. de jó volt :P és most meg semmi lassan egy hónapjaaaaa beleörülőőőők :D komolyan járok minden fele de sehol semmi félnek tőlem vagy mii?? egyszerűen nem értem. segítsetek PLS hogyan tudnék bepasizni mit tegyek hova menjek? :( [nem k.rva rosszindulatú válasz nem kell] :) 14.L
2010. szept. 5. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

14 évesel hova a F@aszomba pasizol még????

inkább menjél barbizni 14 éves embernek semmit szüksége még barátra

am "de eddig mindig ugy volt ha taliztam egy sráccal rögtön enyém volt.." EgO-d az van az a lényeg



-.-"

2010. szept. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem lehet h megvolt már az összes pasi a településeden?
2010. szept. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

k************rva vagy :$

ez a baj.

2010. szept. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én 16/F vagyok. Hogy nézel ki? Kicsit írj magadról...
2010. szept. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Van vagy fb-n? Mi a neved?
2010. szept. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!