Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van ez, min változtassak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez, min változtassak?

Figyelt kérdés

kb több mint egy éve nem volt barátom. de sokat kavarogtam pasikkal(csak smaci) bulikban. de egyiknek sem volt folytatása. régebben sokan írogattak h "találkozzunk". most már egyáltalán nem, senki. és a buliban is elszoktam ettől a kavarós dologtól. de igazából nem is jönnek oda hozzám fiúk. nem egóból írom, de nemtartom magam rossz csajnak(de jónak sem:D), nem vagyok tól kövér sem.. azt nemszeretem magamban h nem merek beszélgetni, alig tudok valamihez hozzászólni.

18.L


2010. szept. 5. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem maradj olyannak amilyen vagy.majd rádtalál az igazi egyszer(:
2010. szept. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amíg az ember kapcsolatban van, mindenkinek kell, amikor meg nincs senkije, akkor rá se néznek. Velem is így van egyébként. Tavaly október óta nincs bnőm, akkoriban csomóan össze akartak velem jönni, most meg semmi nincs. Csak kevesen írogatnak, de inkább én futkosok a csajok után mostanában. Bár már azt se. Valahogy nem tud érdekelni, majd jön aminek jönnie kell. 19/F
2010. szept. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tépj be de most komolyan egy kis fű és megoldódik aproblémád
2010. szept. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Úgyérzem hasonlítunk :D

Velem is ugyanez volt...volt egy nyugalmi időszak..aztán ugyanúgy jöttek a fiúk :D

2010. szept. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy olyan híred van, hogy "sokat kavarog", = bárki jó neki...Legyél visszafogottabb. Mikor nem foglalkozol görcsösen azzal, hogy legyen megint valakid, majd akkor lesz. Ez mindenkivel így van.
2010. szept. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!