Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők által levegőnek nézett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők által levegőnek nézett pasik! Mivel ütitek el a szabadidőt ha már nő nincs az életetekben?

Figyelt kérdés

Részemről : Internetes trolling, WOW, sörözgetés, gyúrás (fegyenc edzés éppen)


F/30


2021. nov. 30. 15:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
55%
Pffff, sírva könyörögsz azért egy 20 évesért is, aki szóba áll Veled. ;))))))
2021. nov. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
*azért az egy…
2021. nov. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Noren, te mióta vagy incel?


azt hittem, te ilyen alfa vagy

2021. dec. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
52%
7es annak van esélye, aki csak azt vallja, hogy hébe-hóba kéne írtani a nőket Kínában 🤷‍♂️?
2021. dec. 1. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
52%

#7



Azt hiszed, most jottem a 6:20-assal? :)



Amugy azt a kommentemet nem olvastad, hogy a nok bojkottalasa, es levegonek nezese milyen valtozasokat inditana el a parkapcsolati piacon? Mondjuk mar jo reg irtam, ezek szerint nem reg ota olvasod a hozzaszolasaimat, pedig majd' 10 eve itt vagyok, kisebb-nagyobb megszakitasokkal, de ugyanazzal a reggel....



37F incel

2021. dec. 1. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Noren1989 ***** válasza:
45%
#13, attól, h a legtöbb levegőnek néz, még akadnak ilyen #7es félék, akik évente,kétévente ràmakadnak. A macskàimmal szerencsére jól kijön, meg szeret dugni 😅
2021. dec. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

14-esnek:


Nincsen, bocsi. 37/F incel arra a 70 millió nő mínuszra reflektált így, ami a születésszabályozás lévén “valahogy” elveszett az éterben. Nekem az ilyen határozott férfiak kellenek.🤣🤣🤣 Norent is már le kell váltani, k*rvára idegesít.


37/F incelnek🥰🥰🥰🥰:


Nem olvastam ezeket, mivel 10 éve pont betöltöttem a 10-et, de örülök, hogy ilyen konzekvensen kiállsz az elveid mellett. Azóta biztos jó sok nőt meggyilkoltak Kínában.😚

Amúgy szerintem, ha van lányod, kezdd el verni is, meg lelkileg terrorizálni, aztán ilyen Noren-féléknél fog kikötni.


13-nak:


Nem tudom, kik az alfák, de tuti nem ő az. Inkább valami jiddis zsidó.


————-

OFF: Pfff, örülj neki, hogy viszek egy kis ingert az életedbe.🙄 Meg a cicáidat is szeretgeti valaki végre. Még amúgy sem jöttem azzal, hogy vegyél el/fizesd a tandíjam, szóval én még prémium csaj vagyok ilyen szempontból és örülhetsz nekem.😆

2021. dec. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Jaj, még valami 37/F incelnek:


“Amugy azt a kommentemet nem olvastad, hogy a nok bojkottalasa, es levegonek nezese milyen valtozasokat inditana el a parkapcsolati piacon?”


Ezt úgy kell elképzelni, hogy a többi férfinél kezdeményeztek ezentúl? Szerintem ez elég ellenutópisztikus, tekintve hogy a “”piac”” majd 50%-át akarod levegőnek nézni. Nem mellesleg hagyd már ezeket a jelzőket, hát nem 20 dkg csirkemellről beszélsz, ember. :(((

2021. dec. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!