Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy csók által lert fertőzést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csók által lert fertőzést kapni?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne csók által lehet bármiféle hugyuti problémát összeszedni ? Van egy lány akivel találkoznék de valami hugyuti baja van.Egyenlőre csak randiznánk, semmi komolyat nem tervezek csak nem akarom elkapni én is. Szal igy nyállal fertözödnek az ilyen hugyuti problémák ? Vagy csak nemi úton gumi nélkül?

2018. jan. 25. 05:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyere le az égből...


Hol akarod megpuszilni, attól függ.


De kifejtem részletesen. A húgyúti fertőzést (banális felfázás) nem nemi úton lehet elkapni. (A nászutasbetegség az más, de kétlem, hogy randira kényszerülne veled, ha rendszeresen rommá van dugva.)

A húgyhólyagban és húgycsőben vannak a bacik.

Te a száját akarod megcsókolni. Ott nincs baci. Ha nem dugod bele a te pisilőd az övébe, akkor nem lesz semmi gáz.


Gondolom, csak azért szólt, hogy ne csodálkozz, ha öt percenként kiszalad majd pisilni.


Illetve ha lehet, ne most akarj azon spórolni, hogy nem ültök be egy normális helyre (tiszta mosdóval), hanem csak sétáltok és max kiültök egy hideg padra.

2018. jan. 25. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy nem nemibetegsége van.
2018. jan. 25. 06:10
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ :) Akkor megnyugodtam ! Egyenlőre csak a száján, nem aksrok ajtóstól a hazba rontani. Mindent a maga idejében.
2018. jan. 25. 06:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Viszont hepatitist simán kaphatsz így.
2018. jan. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vannak bacik, vírusok, amik cseppfertőzéssel terjednek, azokat elkaphatod, de húgyúti fertőzéseket csókkal nem.
2018. jan. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Herpesz.
2018. jan. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mononucleosis!
2018. jan. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!