Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon vonzanak a legtöbbek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vonzanak a legtöbbek által "mű nő"-nek nevezett lányok. Mennyire nehéz ilyen Hölgyet találni?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, túl vagyok már néhány kapcsolaton, de kezdek rádöbbeni, hogy számomra a nőideált (ami a külsőt illeti) a kérdésben említett lányok testesítik meg.


Sosem voltam a természetesség híve, mindig tetszett ha egy Nőnek hosszú műkörmei, műszempillái voltak, erősen sminkelte magát, esetleg plasztikai műtét útján tökéletesítette külsejét. Egyszóval a mások által "plázacicának" titulált Nők számomra különösen vonzóak.


Szeretem, ha a nőiesség az öltözködésben és a viselkedésben is megnyilvánul, a közönségesség rendkívül taszít.


A legtöbben előítéletesek az ilyen lányokkal, mondván csak a férfi pénzére mennek, rengeteget kell rájuk költeni. Ez így szerintem nem igaz, viszont egy Nőre minden esetben kell költeni. Lehet, hogy egyedül vagyok a véleményemmel, de a férfi dolga az, hogy megteremtse az imádott Nő számára a gondtalan élethez szükséges feltételeket. És igen, ebbe beletartozik a fodrász, körmös, szolibérlet vagy éppen a 112. magassarkú is :) Persze az régen rossz, ha két fél között csak a pénz az összetartó erő.


Természetesen fontosak a belső értékek is hosszútávon, nem kirakatbabát keresek.


Mennyire nehéz manapság ilyen Nőt találni? Az itt lévő lányoknak mi a véleménye a leírtakról?


2018. máj. 27. 16:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%

BMW

Danabol

Napszemuveg


Ennyi kell a plazacicakhoz.

2018. máj. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%

Semennyire. Hétvégén áll le a Margit-sziget bejáratánál és nézelődj. Akassz a nyakadba egy kamerát hogy ne tűnj furcsának, úgyis sok arra a turista.


Illetve a plázacica

2018. máj. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
42%
Végre egy igazi férfi, aki nem néz le minket :)
2018. máj. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%

Nem nehéz ilyen nőt találni, egy dolog kell hozzá, hogy tudd virítani a lóvét, hitelkártyát, verdát, fizetni a bundákat és a plasztikai sebészét. Ha ezt biztosítani tudod, simán találsz.

23/N

2018. máj. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%

Egy dologgal remélem tisztában vagy...

Vannak olyan órák vagy napok, amikor róluk is lekopik a máz, és olyan nőt kapsz, aki már nem is annyira plázacica.

Olyankor mi lesz vele?

2018. máj. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Jajjj már, jo fejnek tűnsz, simán találsz ilyen part.
2018. máj. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
24%
Én is szeretem az ilyen plázacicákat, buta azaz ember, aki elítéli őket. 29/F
2018. máj. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%
Fú, hát engem az ilyenek úgy taszítanak, hogy az nem igaz. Emberként lehetnek nagyon értékesek, de képtelen vagyok nőként tekinteni rájuk. A műségük láthatatlanná teszi őket a szememben.
2018. máj. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
70%

Aztán reggel ez az arc fogad majd a smink nélkül a napfányben ráadásul elköltötted rá az összes pénzed. Sok boldogságot

[link]

2018. máj. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%

Találni pofon egyszerű,csak tudjad is finanszírozni a körmösét,a fodrászát,a szolibérletét,stb.


Ha ilyen nő az ideálod,tessék meggazdulni és bármikor megveheted bármelyik kilóra.

2018. máj. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!