Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon vonzanak a legtöbbek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vonzanak a legtöbbek által "mű nő"-nek nevezett lányok. Mennyire nehéz ilyen Hölgyet találni?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, túl vagyok már néhány kapcsolaton, de kezdek rádöbbeni, hogy számomra a nőideált (ami a külsőt illeti) a kérdésben említett lányok testesítik meg.


Sosem voltam a természetesség híve, mindig tetszett ha egy Nőnek hosszú műkörmei, műszempillái voltak, erősen sminkelte magát, esetleg plasztikai műtét útján tökéletesítette külsejét. Egyszóval a mások által "plázacicának" titulált Nők számomra különösen vonzóak.


Szeretem, ha a nőiesség az öltözködésben és a viselkedésben is megnyilvánul, a közönségesség rendkívül taszít.


A legtöbben előítéletesek az ilyen lányokkal, mondván csak a férfi pénzére mennek, rengeteget kell rájuk költeni. Ez így szerintem nem igaz, viszont egy Nőre minden esetben kell költeni. Lehet, hogy egyedül vagyok a véleményemmel, de a férfi dolga az, hogy megteremtse az imádott Nő számára a gondtalan élethez szükséges feltételeket. És igen, ebbe beletartozik a fodrász, körmös, szolibérlet vagy éppen a 112. magassarkú is :) Persze az régen rossz, ha két fél között csak a pénz az összetartó erő.


Természetesen fontosak a belső értékek is hosszútávon, nem kirakatbabát keresek.


Mennyire nehéz manapság ilyen Nőt találni? Az itt lévő lányoknak mi a véleménye a leírtakról?


2018. máj. 27. 16:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
*bármelyiket
2018. máj. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
33%

"Mennyire nehéz manapság ilyen Nőt találni?"


Gyere el a munkahelyemre, bár most épp mindegyik valamelyik 10-20 évvel idősebb főnök faxán lóg.


Egyébként sajnállak, én kb. veled egykorú vagyok, de pont most kezdek kiundorodni ebből a típusból, és a természetes lányok sokkal jobban bejönnek. Műszempilla láttán a hányás és a röhögés érzete keveredik bennem általában.


20 évesen, kangörcsösen még én is szerettem ezt a típust ürítőlyuknak használni.

2018. máj. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
73%

az a baj, hogy az ilyen típusú nők annyira el vannak foglalva a külsejükkel, hogy a "belső érték" kifejezést maximum is csak félreértik.


jó esetben.

2018. máj. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
71%

"nőiesség" "nő"


Akiket te leírsz, azok nem nők, hanem idióta kislányok, életkortól függetlenül.

2018. máj. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
92%
Ha van pénzed,ilyen nőhöz az kell. Csinálj egy jobb kocsmát vagy discot. Púltos lányokat sorba kúrogathatod.
2018. jún. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
93%

Lol. Azt mondja:


> mindig tetszett ha egy Nőnek hosszú műkörmei, műszempillái voltak, erősen sminkelte magát, esetleg plasztikai műtét útján tökéletesítette külsejét

 

> a közönségesség rendkívül taszít


> fontosak a belső értékek is hosszútávon, nem kirakatbabát keresek

2018. jún. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
96%

Nekem az a véleményem, hogy minden férfinek csak olyan nőt lenne szabad választania, aki A NŐ a számára.

Ha neked az a típus jön be, akkor válassz olyat és ne add lejjebb az igényeidet, mert akit nem igazán szeretsz, azt úgyis csalni fogod és egyikőtök sem lesz boldog.


Egy átlagos, szürke, természetes nő vagyok és nem ítélem el, ha más az ideálod, azt ítélem el, ha valaki gyávaságból inkább olyat választ, aki feleannyira se jön be neki. Van akinek én vagyok A NŐ és átéltem, milyen, amikor a férfi inkább választ magának egy számára kevésbé veszélyeset, engem meg magamra hagy, na én a gyávaságot ítélem el, nem azt, ha valaki az ízlésének megfelelően választ.

2018. júl. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy olyan dolgot keresel, ami idővel eltűnik.

Aki megcsináltatja a mellét, száját, orrát, karmokat visel, szolibarna mindig, az vagy azért csinálja, mert nem tudja magát elfogadni, nincs önbizalma, ettől várja, hogy legyen (persze nem lesz és még tovább megy, előbb utóbb túlzásba viszi és ronda lesz, amellett, hogy már most megélne belőle egy pszichológus élete végéig, tehát sérült a lelke) vagy azért, hogy mert a pénzes pasi megfogása megéri neki a teste átalakítását. Ekkor viszont a pénzről szól a dolog, nem rólad.

Mindkét opció felejtős hosszú távon. Amellett az évek alatt megöregszenek és ezt ők is tudják, addig szipolyoznak, amíg csak lehet, mert tudják, hogy 10 év és a kutyának nem fognak kelleni.

Nem láttam még olyan kedves, értékes, önbizalommal teli szép arcú lányt, aki úgy gondolta, hogy csak nagy mellekkel és szopós szájjal kellene a férfiaknak.

2020. szept. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!