Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki ha a lány kezdeményez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha a lány kezdeményez?

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác. Ismerjük egymást, jóban vagyunk, de annyira nem hogy pl órákat együtt töltenénk, és így ki tudna alakulni valami. Csak néhány szót váltunk egymással ha találkozunk.

Hogyan mondjam meg neki, tetszik és szeretnék vele találkozni a munkahelyen kívül? Nem ciki ha egy lány ilyet kérdez?


2010. szept. 5. 14:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Engem is a barátnőm hivott el először randira. Azelőtt mégcsak nem is beszélgettünk, köszöntünk egymásnak, mikor találkoztunk. Felvett msn-re, s randira hivott. Utánna persze átvettem a kezdeményezést, de nagyon kivívta a tetszésemet és megkedveltem, hogy meg merte tenni az első lépést.
2010. szept. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
ma 17:08 jól mondja 1 fiu csak akkor van jó beszélö viszonyban 1 lánnyal ha tetszik is neki. legalábbis nekem csak ojan barátnöim vannak. mind tetszik:D ezt már 1 párnak elis mondtam XD csak hát ugymond besültem hogy volt az 1 iknek barázja és akkor nem kellettem neki még 1X meg nem kérdezem meg töle!! a többi meg vagy messze van és nemtudunk talizni vagy csak baráti viszonyban vagyunk.
2010. szept. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


De ő rengeteg lánnyal van jóban :D Iwiwen/facebookon is csomó lány írogat neki. Jó, mondjuk nem ilyen flörtölős dolgokat, de olyanokat hogy "majd menjünk együtt bulizni" meg hogy hogy van, mi újság van vele meg hasonlók. Mert ő nagyon kedves mindenkivel alapból. Meg 400 ismerőse közül kb 300 lány. Gondolom nem tetszik neki minden lány akivel jóban van :D

2010. szept. 5. 20:39
 14/15 A kérdező kommentje:
És az olyan ciki ha rájön hogy randira hívom, közben meg "csak kedves" mert ilyen a természete. Akkor egy naiv libának fogok tűnni..
2010. szept. 5. 20:41
 15/15 anonim ***** válasza:
Olyan helyen beszélgess vele, ahol mindketten ültök egymáshoz közel, s szép taktikásan kezd el simogatni bárhol. Csinálhatod barátian, vagy érzékien(ez utóbbival mást is jelezhetsz neki :). Ez a legkézenfekvőbb módja tudtul adni valakinek, hogy szeretnél közelebb kerülni. Az mondjuk nem garantált, hogy ez hosszú távú lesz, ha bejön, de hát minden ábécé az első betűvel kezdődik.
2010. szept. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!