Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki ha a lány kezdeményez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha a lány kezdeményez?

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác. Ismerjük egymást, jóban vagyunk, de annyira nem hogy pl órákat együtt töltenénk, és így ki tudna alakulni valami. Csak néhány szót váltunk egymással ha találkozunk.

Hogyan mondjam meg neki, tetszik és szeretnék vele találkozni a munkahelyen kívül? Nem ciki ha egy lány ilyet kérdez?


2010. szept. 5. 14:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem,sőt divatba kéne hozni
2010. szept. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

De mit mondjak/kérdezzek? Mert attól félek mi lesz ha félreértettem a kedvességét, és vissza fog utasítani...

Szóval vmi olyan szöveg kellene amire ha nem a válasz, akkor sem lesz annyira égő.

2010. szept. 5. 14:23
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem ciki, én legalábbis örülnk neki...
2010. szept. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én kezdeményeztem a barátomnál, aki akkor nagyon megtetszett. Ebben mi olyan fájdalmas, és egetrengető? Legfeljebb nem, és kész. Én egyik barátnőmmel elhívtam őt meg egy barátját moziba, ennyi. Meg előtte jeleztem neki hónapokon keresztül, hogy nagyon szimpi, amikor még nem dúlt a love. Egyszerű... Testbeszéd kell. Érj hozzá miközben beszélsz vele. Ha elmész mellette is hozzáérhetsz... Keresd a tekintetét. Legyél közvetlen, és végre rázd gatyába magad.


18/L

2010. szept. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Énis bírnám ha a lányok kezdeményeznének :)
2010. szept. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
szerintem se ciki ! hívd el kávézni vagy valahova aahol lehet beszélgetni :) sok sikert 21/f
2010. szept. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
JÓHOGY nem! Én örülnék neki, ha végre valami csaj kezdeményezne nálam!
2010. szept. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

mintha a haveromat hallanám XD

ö arra vár hogy majd v ki megtalálja odamegy hozzá és egyböl puszi puszi XD

nem ciki ha lány kezdeményez énis örülnék neki de azért énis v mit le akarok tenni:D

2010. szept. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Bátran mondd meg neki. Szerintem azért jó, ha a lány kezdeményez, mert úgy is ő választ, és akkor a fiú is sokkal felszabadultabban viselkedik, előnyös helyzet. Nincs is annál rosszabb, mint amikor nem tudod, hogy érdemes-e próbálkoznod a lánynál, vagy csak barátként kedvel. Ha egy fiúval jóban vagy, akkor jó eséllyel tetszel neki, egyébként nem foglalkozna veled ennyit sem. Lányoknál ez már neccesebb.
2010. szept. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem ciki, én imádnám.

24F

2010. szept. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!