Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent ez a "hitegetés"?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez a "hitegetés"? Mire jó? Mi értelme?

Figyelt kérdés

Van egy srác, már kétszer találkoztunk, egyszer együtt buliztunk. Jó éreztünk magunkat, csókolóztunk, haza kísért.

Előtte is sokat beszéltünk msn-en. Azóta is beszélgetünk néha.

Amikor buli után is hazakísért, mondta, hogy "majd beszélünk", azóta is minden msn beszélgetést így zár.

Meg hogy "majd kereslek".


Viszont ennek ellenére azóta nem találkoztunk. Igaz elég elfoglalt, sokat dolgozik.


Tegnap megkérdeztem, hogy találkozunk-e, csak annyit írt, hogy lehet, majd kereslek... Hát nem keresett.


Mire jó ez, hogy a pasik bizonytalanságban tartják a nőt?

Mert még mindig nem tudom eldönteni, hogy akar-e velem találkozni vagy sem. Lehet szeretne, csak fáradt nincs ideje, de az is lehet, hogy nem akar, de nem mondja meg.


Mit tegyek? Kérdezzem meg konkrétan ezt? De akkor meg én futok utána... Az sem jó... Viszont ez a bizonytalanságot sem bírom, :S


2010. szept. 5. 12:18
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Pár hónap?? Fél év??

És addig ne találkozzunk? Nem értettél vmit félre?

2010. szept. 5. 14:35
 12/19 anonim ***** válasza:

Én nőként azt gondolom, hogy NEM KELLESZ NEKI ELÉGGÉ.

Hagyd a francba, ne írj neki, ne talizz vele, szüntesd meg a kapcsolatot. És ha jelentkezik kis idő múlva, akkor akar valamit. Ha nem jelentkezik 2-3 héten belül, üres járat:(

Sajnos ez van, de ne fuss egy pasi után sem!

26.L

2010. szept. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Hagyd a p.csába. Ahogy mondani szokás: arra van időd amire szakítassz. Egyébként egy városban laktok? Mert akkor még inkább gyanús, hogy direkte kerül. Egyébként meg lehet nem áll készen komolyabb kapcsolatra, inkább csak kalandot keres. Van ez így, ne fuss utána, legyen tartásod!
2010. szept. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Szeritem csak ez a szójárása :D

Majd, majd. Ebből s látszik hogy egy hangember.

Szerintem nem ő a te embered, ne fuss hát utána!

Egy igazi hapsi tud udvarolni, és ha fontos neki a nő akkor meg is szerzi.Maradj nő, és ne szaladj egy hapsi után se, mert hidd el 10 másikat találhatsz azonnal elég ha csak egy képet kiraksz a netre. Ha futni kezdesz utána azzal csak magadból csinálsz hülyét.

2010. szept. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nem ismered eléggé a pasikat, ha egy pasi találkozni akar, akkor akár gyalog is elmegy eléd még ha 3 várossal odébb is lax!


Tapasztalat!


Ez a srác csak hülyít téged, mert azt hiszi, ha már eléggé beszédített könnyebben fektet majd meg.


Kerüld el, mert iszonyat nagyot fogsz koppanni és bőgni a végén!!


Ez is tapasztalat.

2010. szept. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 kukkumpityere válasza:
a legjobb ha tisztázod az egészet kettőtök között...(ezt tapasztalatból) mondd meg neki hogy nem bírod tovább ezt a bizonytalanságot és punk-tum
2010. szept. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 kukkumpityere válasza:
aztán lesz ami lesz...ha végül is nem akar semmit legalább tudod hogy egy bunkó
2010. szept. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Közben én is átgondoltam a dolgot, és úgy döntöttem, hogy kalandként fogom fel... Veszteni valóm nincs lesz, ami lesz!

Tapasztalatból mondom: (ha már mindenki így fogalmaz! :) ) hogy nem jön 10 másik... Esetleg 10 másik idióta! :S


Most találtam erre egy jó idézetet is! Mondjátok nyugodtan, hogy hülye vagyok, meg hogy ti megmondtátok, de


"Inkább csalódok, ha kell, naponta százszor is, minthogy állandóan bizalmatlan legyek mindenkivel, és az életet pokolnak tartsam, amelyben szörnyetegek élnek… Szeretek élni! És inkább legyen az életem örömteli, néha csalódással, mint elejétől végig boldogtalan, de csalódások nélkül!



Nagyon köszi azért! :)

2010. szept. 10. 17:58
 19/19 anonim ***** válasza:
Ehh, Te tudod. Nekem is volt egy ilyen kapcsolatom, ő mondogatta, hogy nem akar kötöttséget, én bele is mentem, mert nagyon vonzott és azt gondoltam majd csak megváltozik. Aztán egyszer csak nem jött többé, nem akart kötődni. Én meg a betege lettem teljesen :( Személy szerint kihagytam volna ezt az élményt, de azt mondják az okosok, hogy a szenvedés út a megtisztuláshoz. Hát nem tudom...
2010. szept. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!