Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent ez a "hitegetés"?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez a "hitegetés"? Mire jó? Mi értelme?

Figyelt kérdés

Van egy srác, már kétszer találkoztunk, egyszer együtt buliztunk. Jó éreztünk magunkat, csókolóztunk, haza kísért.

Előtte is sokat beszéltünk msn-en. Azóta is beszélgetünk néha.

Amikor buli után is hazakísért, mondta, hogy "majd beszélünk", azóta is minden msn beszélgetést így zár.

Meg hogy "majd kereslek".


Viszont ennek ellenére azóta nem találkoztunk. Igaz elég elfoglalt, sokat dolgozik.


Tegnap megkérdeztem, hogy találkozunk-e, csak annyit írt, hogy lehet, majd kereslek... Hát nem keresett.


Mire jó ez, hogy a pasik bizonytalanságban tartják a nőt?

Mert még mindig nem tudom eldönteni, hogy akar-e velem találkozni vagy sem. Lehet szeretne, csak fáradt nincs ideje, de az is lehet, hogy nem akar, de nem mondja meg.


Mit tegyek? Kérdezzem meg konkrétan ezt? De akkor meg én futok utána... Az sem jó... Viszont ez a bizonytalanságot sem bírom, :S


2010. szept. 5. 12:18
1 2
 1/19 kkzz ***** válasza:
82%

Állítsd választás elé: találkoztok, vagy hagyjon békén a francba a hitegetésével. Egyből ki fog derülni mire pályázik...


Ez persze akkor elég gáz, ha tényleg nem ér rá, de gondolj bele, kell neked olyan pasi aki nem szokott ráérni a barátnőjére? Nekem nem kéne.

2010. szept. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
46%

hát nem tudtad? Így kell csinálni, hogy ne tudjátok ti lányok, hogy mit is akar. Ezzel azt akarja elérni, hogy mindig rá gondolj.

Amíg nem kérdezel rá, ezt fogja csinálni, mert így kell. Szerintem egyébként szeret. :)

2010. szept. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
én ilyen helyzetben arra gondolnék hogy van egy másik valakije akivel összeakar jönni, és ha az nem sikerül neki akkor majd jóleszek énis...
2010. szept. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
64%
szerintem is mond meg neki h vagy történik végre vmi vagy hagyjon a pi...ba.
2010. szept. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%

Vedd ezt gondolkodási időnek. : D

Mivel hát nekem is farkam van tudom, hogy néha úgy van az ember, hogy fszom fog elmenni vele áááá most nem érdekel később talán blabla..

De ettől függetlenül nem biztos hogy soha nem akar találkozni veled. : )

2010. szept. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az a baj, hogy nekem nagyon KELLENE Ő!

Szerintem is mindenképp rá fogok kérdezni, hogy akkor most ő hogy gondolja, vagy mivan... Utálom, ha nem mondják meg a dolgokat kereken. Szeretem tudni, hogy mi a helyzet!


Írjatok még légyszi!

2010. szept. 5. 12:43
 7/19 A kérdező kommentje:

Hmm, még hogy a nőkön nem lehet elmenni! :)

Ti férfiak is elég bonyolultak vagytok... :S XD

2010. szept. 5. 12:44
 8/19 anonim ***** válasza:
17%
a fiúknak muszály taktikázniuk,mert különben unalmasak lennének és azt nem szeretik a lányok.
2010. szept. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 kkzz ***** válasza:
64%
Igaz... Mi férfiak bármit csinálunk, az szar. :D
2010. szept. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a pillanatnyi fellángolását akarja letudni és megtudni, mennyire szeret téged. Szerintem ez csak jó dolog. Hagyd, hogy fejben döntse el a dogot. Viszont sokáig ne várj, max pár hónapig, esetleg fél évig.
2010. szept. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!