Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elronntottam? Szeriintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elronntottam? Szeriintetek?

Figyelt kérdés
Felvettem egy lányt msn-re beszélgetni ismerkedni vele! De engem nem ismer nagyon eg ypárszor találkoztunk az utcán! Nagyon jól elbeszélgetünk msn-en ábrándozik róla hogy én milyen normlis fiú vagyok h nem cigizek nem iszok stb! és megkérdezte h miért vettem fel kitaláltam vmit aminek örült h szóltam neki és monta h csak ezért? mondtam igen szerintetek mondanom kellet volna neki h teccik nekem vagy szerelmes vok belé!és megkérdezte h mit csinálok elmeséltem neki és én is megkérdeztem ö mondta h csak velem beszélget de olyan fura érzésem támadt h "csak velem" vagy csak én vok non rákattanva! remélem nem csesztem el semmit! 15!F és bocsi a regényért! a normális válaszolókat felpontozom!
2010. szept. 4. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen elrontottad, mert megkellett volna neki mondanod hogy tetszik neked.

De amúgy látszik, hogy elég éretlen vagy ... mi az, hogy szerelmes vagy belé? Ha még szinte nem is ismered, nem volt közös programotok, akkor hogy lehetsz szerelmes?

Bocsi nem akartalak osztani, de nem bírom az ilyet mikor a fiú rá néz a lányra és azt mondja, hogy máris szerelmes.

Na mindegy... a lényeg hogy megkellett volna mondanod hogy szép, csinos, aranyos lánynak tartod őt...mert így....most mire juttok? Sehova....

2010. szept. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
még nincs veszve semmi, ha legközelebb beszéltek, mondd meg neki, hogy tetszik neked, és kérdezd meg tőle, hogy lenne-e kedve elmenni veled sétálni, mondjuk fagyizni...
2010. szept. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Persze mondtam neki hogy ő milyen rensdes lány jól nézki stb..!Amióta nem egy suliba járunk azóta teccik

amugy én látam eddig minden nap! meg a növérével mindig beszélek!Amugy mások meg azt mondják h egyböl ne mondjam meg neki h teccik hanem ismerkedjek stb! De azért köszi! És amugy régóta teccik de én joobanismerem mint ö engem

2010. szept. 4. 20:16
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja és van közös barátunk ismerösök stb.És 2. válaszoló köszi
2010. szept. 4. 20:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!