Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem nevetséges ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem nevetséges ha egy nő amiatt nem kezd velem hogy szerinte nem megfelelő munkát végzek ,meg túl keveset keresek miközben ugyanolyan rosszul fizető munkában van ő is?

Figyelt kérdés

Burkoltan adta elő, de a lényeg az volt hogy túl keveset keresek...a vicces hogy ő is hasonlóan keres...

F/30


2021. nov. 19. 09:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
34%

Balázs visszatért. 😍 Örülök, hogy végül nem ölted meg magad, már aggódtak is a rajongók, amikor eltűntél egy időre.

Főzöl valami finomat hétvégére? A nők odáig vannak a főzés mesterségében jártas férfiakért. ;)

2021. nov. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
34%
Bazsika már úúúúúgy hiányoztál.
2021. nov. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem Balázs titokban a legnagyobb womanizer itt az oldalon, heti 2-3 csaj biztos "elveszi a szüzességét" szánalomból. 😆😆
2021. nov. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
11: nem főzöm mióta újra anyukámmal lakom (cirka 1 éve). előtte gyakran főztem magamra.
2021. nov. 19. 11:09
 15/22 anonim ***** válasza:
84%

Nem nevetséges ha egy FÉRFI amiatt nem kezd velem hogy szerinte nem megfelelőEN NÉZEK KI, ,meg túl TELT ALKATU VAGYOK, miközben ugyanolyan GÁZUL NÉZ KI ő is?


Burkoltan adta elő, de a lényeg az volt hogy túl DUCI VAGYOK...a vicces hogy ő is hasonlóan SZARUL NÉZKI...

2021. nov. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
15: tőlem ilyet nem hallhattál, én rámegyek a teltebb nőkre is...
2021. nov. 19. 11:18
 17/22 anonim ***** válasza:
97%
Balázs, te szimplán egy kattant suttyó vagy, innentől édesmindegy a havi nettód. Évek óta hallagtjuk a hisztikét, hol részegen, hol józanul, ha maradt két agysejted, amit nem ittál el, akkor nyilvánvalóan te is tudod, mi a sikertelenséged oka. De ha neked ettől jobb, nyugodtan hőzöngj csak a nőkön, biztosan náluk van a hiba a toronyban.
2021. nov. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
93%

16

De nem szivből! Hanem kenyszerből

2021. nov. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
87%

16: aha...Balázs pár kérdéssel ezelőtt: "Miéééért csak ronda/dagadt/öreg nők állnak velem szóba waaaaa fúúj"

Nekem vékony nőkényt sokszor eszembe jut, mekkora lutri lehet túlsúlyos nőként ismerkedni, honnan tudja az ember lánya, hogy nem egy ilyen véglénnyel akadt-e össze, aki csak dühében ráfanyalodott...

A legjobb, mikor bojlertestűként aposztrofálod őket, tényleg sugárzik belőled a tisztelet úgy en bloc. Rejtély, miért kerül mindenki úgy, mint a pestist.

2021. nov. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
89%

Havi 200 az a létminimumot súrolja barátom, ha ennyiért dolgozol, akkor nem csajozni kell, hanem mellette ejárni iskolába sürgősen, esetleg képzésekre, hogy tudj magaddal kezdeni valamit.


Nem tudom mi az elképzelésed, hogy mit tudsz te adni egy nőnek, mert egyértelműen nem te vagy a legélesebb kés a fiókban, egzisztenciád az semmi, komplexus az rengeteg. Ha úgy nézel ki, mint Tom Cruise, akkor talán van értelme ezen kattogni, de valamiért ezt sem hiszem :D

2021. nov. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!