Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az e-cigi is kizáró ok ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az e-cigi is kizáró ok ismerkedéskor?

Figyelt kérdés

Azt teljes mértékben megértem, ha egy nemdohányzót zavar, ha a másik fél cigizik. Egy icos-os szájnak sincs túl jó íze, ha te magad nem szívod.


De mi a helyzet az elektromos cigarettával, az is kizáró ok párkereséskor? (Nem arra gondolok, amikor valakinek a kezéhez van tapadva és egész nap a szájában van, hanem ha alkalomadtán használja.)


Nem büdös tőle a ruha, kéz, haj, nem sárgulnak a fogak. A gőznek a nemdohányzó barátaim szerint is kifejezetten jó illata van.


Kizáró ok ez párkereséskor?


Elsősorban férfiak véleménye érdekelne, mivel én nő vagyok.


A kérdést nem vitaindítónak szánom, bármilyen véleményt elfogadok. A normális válaszokat előre is köszönöm!



2021. nov. 16. 19:36
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
nem büdös , nem bűzlik tőle a ruha, nem okoz szájszagot , én rendes cigis vagyok... Szerintem az elektromos ciginek nem kellene gondot okoznia .
2021. nov. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
62%

A cigiből globális bűnbakot kreáltak.

Légszennyezés, egészségtelen ételek, elhízás, alcohol, stb.,

semmi nem számít. Az meg külön kedvenc: miattam majd leszokik.

Ecigit használok - olyan lény nem létezik aki miatt abba hagynám.

Aki így elutasít, az nekem sem kell. Nem büdös, nincs szag,

hagyjanak békén. Lehet lepontozni.

2021. nov. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld!


18-as, 25 éves vagyok és szerintem is van igazság abban, amit írsz.

2021. nov. 17. 20:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!