Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az e-cigi is kizáró ok ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az e-cigi is kizáró ok ismerkedéskor?

Figyelt kérdés

Azt teljes mértékben megértem, ha egy nemdohányzót zavar, ha a másik fél cigizik. Egy icos-os szájnak sincs túl jó íze, ha te magad nem szívod.


De mi a helyzet az elektromos cigarettával, az is kizáró ok párkereséskor? (Nem arra gondolok, amikor valakinek a kezéhez van tapadva és egész nap a szájában van, hanem ha alkalomadtán használja.)


Nem büdös tőle a ruha, kéz, haj, nem sárgulnak a fogak. A gőznek a nemdohányzó barátaim szerint is kifejezetten jó illata van.


Kizáró ok ez párkereséskor?


Elsősorban férfiak véleménye érdekelne, mivel én nő vagyok.


A kérdést nem vitaindítónak szánom, bármilyen véleményt elfogadok. A normális válaszokat előre is köszönöm!



2021. nov. 16. 19:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
15%
Az iqosnak max 10 másodpercig van "szaga", mielőtt leég a cucc, de sem előtte, sem utána nem érzi meg rajtad senki. Az e-cigi, bár lehet, hogy illatos, meg gőz, de sokkal károsabb, mint akár egy "normál" cigi. Szerintetek mennyi vegyianyag van azokban a folyadékokban? Akkor inkább a sima dohány.
2021. nov. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
79%
Ecigi karosabb :D Te is benyelted a propagandat és halvány lila gőzöd sincs róla mi van benne de elítéled.... segítek, aroma, propilen glikol és növényi glicerin van benne....
2021. nov. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
49%
Semmilyen cigi nem zavar, láncdohányos vagyok.
2021. nov. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Figyi, holnap felkel a kémikus barátom, majd eskü megkérdezem, mi van ezekben a xarokban (a húdefexa aromán kívül). 😉
2021. nov. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
43%
E-cigi nem zavar, de az igazi instant kizárás nálam.
2021. nov. 17. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Dohanyosok lepontoznak. Hat nem is csodalom :D
2021. nov. 17. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is használok e-cigit, szóval egyáltalán nem lenne kizáró ok, sőt.
2021. nov. 17. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
42%

Hány éves vagy kérdező?

Fiatalabb korban nem akadnak fenn mindenen az emberek.És talán idősebb korban sem már. A köztes kor kritikusabb. De embere válogatja, nem vagyunk egyformák.

2021. nov. 17. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
96%

Itt vagyok en, egy vegyesz, aki e-cigizett.

Magamnak csinaltam a folyadekot bele, glicerint, propilen-glikol-t es aromat tartalmazott.


A glicerin egy szeles korben hasznalt vegyulet. A viznel viszkozusabb, altalunk edesnek erzett folyadek, es rengeteg altalad is fogyasztott elelmiszerben elofordul. Igen, a bio elelmiszerekben is, mivel sok noveny allitja elo, direkt, vagy mellektermekkent keletkezik mas anyagcserefolyamatok soran. Az elelmiszeripar is hasznalja, allomanyjavitasra, edesitesre. Minden nap fogyasztasz belole valamennyit, ebben egeszen biztos vagyok, ahogyan tobb ezer eve az egesz emberiseg ugyanezt tette es teszi.


A propilen-glikol egy kevesbe viszkozus, szinten edeskes folyadek. Ezt inkabb a kozmetikai ipar hasznalja, szinte minden kremben, sot fogkremben is elofordul, ragoban is van, szoval ezzel is kapcsolatba kerulsz minden nap. Allomanyjavito, illetve oldoszere sok ertekes vegyuletnek, ami a borod taplalasara szolgal.


Aromak: ezek pont olyan aromas szenhidrogenek (es itt nem az illatra gondolok, az "aromas szenhidrogen" egy kemiai szakkifejezes), mint amitol a gyumolcsoknek, zoldsegeknek a ra jellemzo illatuk es izuk van. Hiszen az illatokat es izeket is vegyuletek okozzak, amik reakcioba lepnek a nyalkahartyaiddal, az igy ott atalakult mas vegyuletek ingeruletbe hozzak a rajuk erzekeny idegpalyakat, ezert erzel szagokat es izeket.


Nyilvan nem tartositott hegyi levego az e-cigi sem. De az tuti, hogy nincs benne szilard reszecske, mivel nem eges, hanem parolgas utjan lelegzed be. Nem rakodik le a korom a tudodben. Mar ez onmagaban sokkal kevesbe kellemetlen a tudodnek.

2021. nov. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
49%
Számomra kizáró ok.
2021. nov. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!