Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az e-cigi is kizáró ok ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az e-cigi is kizáró ok ismerkedéskor?

Figyelt kérdés

Azt teljes mértékben megértem, ha egy nemdohányzót zavar, ha a másik fél cigizik. Egy icos-os szájnak sincs túl jó íze, ha te magad nem szívod.


De mi a helyzet az elektromos cigarettával, az is kizáró ok párkereséskor? (Nem arra gondolok, amikor valakinek a kezéhez van tapadva és egész nap a szájában van, hanem ha alkalomadtán használja.)


Nem büdös tőle a ruha, kéz, haj, nem sárgulnak a fogak. A gőznek a nemdohányzó barátaim szerint is kifejezetten jó illata van.


Kizáró ok ez párkereséskor?


Elsősorban férfiak véleménye érdekelne, mivel én nő vagyok.


A kérdést nem vitaindítónak szánom, bármilyen véleményt elfogadok. A normális válaszokat előre is köszönöm!



2021. nov. 16. 19:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
Nálam igen
2021. nov. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
*icos helyett iqos-t akartam írni, csak már este van.
2021. nov. 16. 19:40
 3/23 anonim válasza:
28%

Ha valakinél kizáró ok - maradj távol tőle és örülj,

hogy sikerült elkerülni.

2021. nov. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
58%

Én barom cigiztem kb.18-28 -ig! Semmi értelme nem volt.

Miért ne hajíthatnád el a Pichachuba?

A mostani kollégám ezt szívja (tiltott helyen) és megkérdezte hogy zavarna-e? Mivel régen cigiztem, és nem az orrom alá akart füstölni nem elleneztem. Hát ennek a szarnak rettenetesen irritált a "maradéka". Kértem, hogy egy térbe velem ne szívja. Köhögtem mint egy gethes tőle.

2021. nov. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
81%
Én nem dohányzom,és utálom ha egy nő cigizik.De inkább a szag miatt.Nálam kizáró ok a cigi. Az elektromos változat mivel nem büdös,és különösebben nem zavarna...úgyhogy nem utasítanék vissza emiatt egy jó ismerkedést.De még sose volt olyan párom aki e-cigizett.
2021. nov. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
85%

#3: "Ha valakinél kizáró ok - maradj távol tőle és örülj,"


Fúj, egészséges ember, aki nem mérgezi magát!

2021. nov. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
72%

A cigaretta nálam kizáró ok, és az iqos is, mert nagyon erős függőséget alakít ki mindkettő.

Az e-cigi nem, az csak gőz. Alkalom adtán én is szoktam használni.

2021. nov. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
42%
Nálam kifejezetten pozitívum, mert én is e-cigizek. Jókat beszélgetnénk az aromákról.
2021. nov. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
66%

A sima cigi nalam kizaro ok.

Az e-cigi csak attol fugg, hogy mennyit.

Ha mindennap mint a dohanyzok, akkor az is kizaro ok.

2021. nov. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
58%

Nálam elsősorban kizáró ok a cigaretta.

Másodsorban elvi okokból.


Az elektromos cigin még sohasem gondolkodtam el ilyen tekintetben. Köszönöm, hogy felhívtad rá a figyelmemet.


Hát valószínűleg ugyan úgy nem egészséges ez sem. Arányaiban mérve nem tusom, hogy mennyivel jobb.

Elvi szenten meg fondolom hasonló... Szóval felveszem a listára...


De mindig hagyok kiskaput... Pl ha megismerkedésnél valamelyiket használja, és hajlandó letenni értem... Akkor a maradhat. :) Heti egy szál nem zavarna, vagy ha mindenképpen elhyengül egyszer egyszer, de semmiképpen sem heti egy doboz...

A vizipipára pl ez nem áll fenn... Azt alkalmanként szabad, sőt én is bevsatlakoznék egyszer egyszer... Talán az e cigivel is engedékenyebb leszek... , de nincs tapasztalatom...

De rászokni egyikre sem szabad!

Heti egy szálnak meg nem sor értelme...

Akkor már teljesen el is hagyhatná...


28/F

2021. nov. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!