Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez jelent valamit? (többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelent valamit? (többi lent) SOS

Figyelt kérdés
szoval van egy pasi, egy osztálytársam aki nagyon helyes, régebben szerelmes voltam belé... 2éven keresztül kb szivattuk egymást , szoval mindig beszolt meg én is neki..és most lesz a szalagavató... egyik barátnömmel táncol...vagyis nem csak vele hanem velem is ...mivel nálunk ugyvan , h 1pasival 2csaj táncol és barátnöm megkérte , h táncoljon vele, erre mutkor amikor megnéztem , h ki kivel táncol láttam , h vele táncolok... megsem kérdezték tőlem ... és mikor odamentem , h megkérdezem , h tudja e h velem táncol akkor azt mondta , h persze... azt gondoltam hátha barátnőm intézte el , de csakmondta volna utána meg ő is ugy jött oda hozzám egyik szünetben , h ilyen meglepetten mondta , h együtt táncolunk, szerintetek?
2010. szept. 4. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
nem értem...:D
2010. szept. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mit nem?:DD
2010. szept. 4. 16:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegy ki kivel táncol?Ne csinálj egy táncból ekkora ügyet.Az együttjárástól meg olyan messze vagytok,hogy még te magad sem írsz róla.Leragadtál a táncnál.
2010. szept. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mi az ,h leragadtam most kezdődött a suli... kb 2napja tudom ezt a dolgot , amúgy meg nem is azt kérdeztem , h járhatunk e ... hanem , h jelenthet e ez valamit, én a fiúval nem igazán egy baráti körben vagyok így elég keveset tudunk beszélgetni...de amikor beszélgetünk nagyon aranyos velem és sokat segített már
2010. szept. 4. 16:23
 5/7 anonim ***** válasza:

kicsit össze-vissza írtál, ha most lesz a szalagavatótok, akkor most fogsz érettségizni is... gyorsan tanulj meg helyesen fogalmazni, mert így necces lesz a magyar érettségi...

Amúgy meg szerintem nem jelent semmi, de majd 1-2 táncpróba alatt kiderül, ha akar valamit...

2010. szept. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Háát lehet nem csak bennem van a hiba...talán benned is van egy kicsi , én értem :D nem értem , h mit nem lehet ezen érteni , amúgy meg ha már itt tartunk , h "gyorsan tanulj meg..." te meg gyorsan tanulj meg a kérdésre válaszolni és nem bunkoskodni mert sok bajod lesz az életben :D
2010. szept. 4. 16:33
 7/7 anonim ***** válasza:

nem fogok leállni egymásnak szart dobálni, de én válaszoltam is (az utolsó mondatommal), az elejét pedig tanácsnak szántam...

elolvastam megint a kérdésed, de pl az utolsó mondatot még mindig nem értem... nincs rendesen tagolva...

Mindegy is, a lényeg, hogy szerintem nem jelent semmit.

2010. szept. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!