Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van más is, aki unja a hagyomá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is, aki unja a hagyományos ismerkedést két ember között? Nekem nagyon sablonos. F32

Figyelt kérdés

Ráír a fiú ,ha szimpatikus a lány válaszol és elkezdenek beszélgetni, fiú kezd udvarolgatni, aztán jöhet randi 1,2,3... és közben a fiú közeledni kezd, amit a lány idő után viszonoz és kész.

Vagy valahol beszélgetni kezdenek, a fiú elhívja randevúra és ugyanez.



2021. nov. 15. 12:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
95%
Soha nem hívtam randira egyetlen nőt sem még is voltak barátnőim és lett feleségem is. Nekem a randi az olyan erőltetett. Mindkét fél, jó színbe akar feltűnni, méregetik egymást, kikérdezik a másikat, mint egy kihallgatáson. Nekem mindig a spontán találkozások, beszélgetések jöttek be. Ezek lehetnek buszon, vonaton, parkban, stb. Páromat is egy villamosmegállóban ismertem meg.
2021. nov. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
#10 számomra nem az, de nem is érzem sem unalmasnak sem sablonosnak az általad felvázolt szituációt.
2021. nov. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
12. Kinek milyen szintű igényei vannak a szerelem megélésében a változatos élmények kapcsán. De úgy érzem a 20+ mozi étterem séta kombó már nem hozza azt az érzést.
2021. nov. 15. 14:28
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez azoknak unalmas, akiknek számára nem érdekes a másik, mint ember. Ugyanis minden ember más.
2021. nov. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Nem ez onnan jön, hogy aki neked nagyon bejön, azzal max élményeket akarsz átélni nem sablonos bárkivel megtörténhet randikat.


14. Akkor elég hogyha egy lakásban leélitek az életetek nem kell kimozdulni sehova? :) Számos házasság halt már meg emiatt.

2021. nov. 15. 16:05
 16/18 anonim válasza:
51%

Saját tapasztalatomat írom le kedves kérdező .

Én a páromat egy félresikerült facebook jelölésből ismertem meg , elkezdtünk messengeren beszélgetni szimpatikusak voltunk egymásnak és taliztunk . Beültünk egy kultúrált helyre shisháztunk meg iszogattunk szolidan közben beszélgettünk mint ha csak 2 barát lennénk ugyanis még csak a messengeres duma volt meg mint ismertség . Mindketten jól éreztük magunkat ezért megbeszéltük hogy találkozunk következő alkalommal is , elmentünk biliárdozni stb mert szeretjük az ilyesmi játékokat ez is közös volt bennünk és ott is elvoltunk mint 2 nagyon régi ismerős . Majd jöttek a spontán ötletek és találkák nem akartuk egymást kínosan felmérni vagy kifaggatni hanem természetes volt minden a talik pedig így pörögtek egymás után míg 1 pár nem lettünk kb észrevétlenül . Vannak baráti köreink mindenki eljár a sajátjába , nincs pórázon tartás ki merre miért és hová megy és így kb ennyi is . Van idő egymásra , van idő a barátainkra . Szerintem egy randi akkor unalmas ha olyan emberrel mész el rá akivel nem klappol a dolog . A mozi , étterem , séta stb az csak egy cselekmény nyilván ha olyannal mész akinél feljön ez az érzés az csak azt jelenti hogy nem jó személlyel vagy éppen . De ha neked más módszer jön be indulj el egy másik randizási irányba lehet nálad az hozza majd meg a sikert . Sok szerencsét kívánok !


32/F

2021. nov. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Fordítva érzem. Hogy van egy nagyon vonzó lány és nem akarok vele leereszkedni a sablonosság "beülünk valahova, mozizunk, séta" stb. világába. De lehet túl sok romantikus filmet néztem ahol nyilván minden pár különleges módon kerül kapcsolatba, hiszen ettől érdekes a film.
2021. nov. 17. 17:11
 18/18 anonim ***** válasza:
Akkor legyél kreatív.
2021. nov. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!