Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedéskor volt nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor volt nálatok olyan, hogy nem hagyományos módon ismerkedtetek meg valakivel?

Figyelt kérdés
Ha igen vagy tudtok valakit,aki más módon ismerte meg a társát akkor ha lehet, írjátok le, hogy konkrétan hogyan történt a dolog.
2017. ápr. 26. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:
én itt ismerkedtem meg egy lánnyal. egy kerdesre válaszolt, én meg osztottam a véleményét. privátban megköszönte és ebből beszélgetés kerekedett. nagyon jol el tudtunk beszelgetni. szimpatilusak lettünk egymásnak igy név és arc nélkül. érdekes egyebkent hogy ugye ez a válasza arrol szolt hogy azert fontos ,hogy azert a külső is fontos valamilyen szinten ahhoz hogy jo kapcsolat legyen. na mi végülis megszerettük egymast arc nelkül.aztan jött a facebook beszelgetes ugye meg hat lattuk egymast. nkem tetszett a lany meg ugye en kis butus agyam idealizált is. viszont en nemigazan tetszettem neki, de összejöttünk. pár honap után kibukott ez a dolog. talalt a masik fiut aki külsőre neki nagyon bejött, és hát otthagyott miatta. en sajnos szerelmes voltam, es ez elvakitott annyira hogy nem vettem eszre,hogy ő nem az. amivel kezdődött azzal lett vége:D
2017. ápr. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Társkeresőn találtunk egymásra... bár lassan ez is szokványosnak számít.
2017. ápr. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A mi megismerkedésünk és összejövésünk is a férjemmel spontán döntések és random események sorozatának eredménye volt, egyikünk sem keresett vagy akart párkapcsolatot. Röviden: egy utazásom alatt ismerkedtünk meg abban az országban, ahol ő élt (de egy másik városban 200+ kilométerre az ő városától). Egyikünk sem tervezett aznap pont abban a városban lenni, de így alakult teljesen véletlenül. Valahogy random elkezdtünk dumálni egy pubban (én is barátokkal voltam, ő is), nagyon jól kijöttünk és az utazás további részére csatlakozott hozzánk idegenvezetősködni. Nem történt köztünk semmi ekkor, vibrált a levegő és rengeteget beszélgettünk, de ennyi, utána hazautaztam és interneten (továbbra is haveri szinten) tartottuk a kapcsolatot. Pár hónappal később viszont úgy hozta az élet, hogy egy céges lehetőség által abba a városba költöztem, ahol megismerkedtünk, ami ugyan messze volt tőle, de nem olyan messze, hogy ne működhessen a távkapcsolat. Egyébként én soha nem ismerkedtem szándékosan (párkapcsolati szempontból), mindig nagyon jól éreztem magam egyedül, úgy voltam vele, hogy ha valamikor jön valaki, akivel tényleg minden klappol, akkor örülök, de addig nem érdekel a dolog.. Be is jött :)
2017. ápr. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!