Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy menjek oda hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy menjek oda hozzá?

Figyelt kérdés
Úgy döntöttem a suliban odamegyek ahhoz a sráchoz, aki tetszik... csak nem tudom mit mondjak így kezdetnek. valami ötlet?:S
2010. szept. 4. 00:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
írj egy levelet hogy mit akarsz tőle,azt add oda egy osztálytársnődnek hogy adja oda neki. ha ez nem jön be akkor sajnos oda kell menned személyesen. de akkor kérdezd meg mit szól a globális felmelegedéshez?
2010. szept. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
67%

Szia!

Lány vagy, a fiú dolga, hogy közelítsen és udvaroljon. Ne add a tudtára, hogy tetszik és ne mondd el az osztálytársaidnak se! (Ha elmondod a titkodat, az többé nem titok, hidd el, egy héten belül az egész iskola tudni fogja)

Bár eddig nem figyelt fel rád, nem kell elkeseredned. Egyedül menj oda hozzá szünetben. Pl. csinálj úgy, mint ha egy termet keresnél. Kérdezd meg tőle, hogy nem-e tudja, hogy hol van. Ha tudja, kérd meg, hogy kísérjen el odáig, azalatt az idő alatt egy kicsit tudtok beszélgetni is. Mondd meg a nevedet, melyik osztályba jársz, ilyesmi, de vigyázz, hogy ne legyen feltűnő, hogy tetszik neked, ne légy nyomulós. Igyekezz olyan termet választani, amelyik a legtávolabb van, minél többet kelljen sétálni. :D Amikor odakísért szépen megköszönöd, rámosolyogsz és legközelebb már könnyebben, feltűnésmentesen odamehetsz hozzá. :) Ügyelj arra, hogy ha negatív visszajelzést kapsz tőle, akkor valószínűleg nem vagy neki annyira szimpatikus. Ettől nem kell kétségbeesni, majd találsz mást, akinek tetszel.

Remélem tudtam segíteni. :) Ha több ötletet szeretnél csak írj, szívesen adok még tanácsokat.

17/L

2010. szept. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

A válasz írója 100%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:50


És hol maradnak a jelek amiket a lányok szoktak leadni,ha tetszik nekik a srác,és ezt tudtára is adják jelzés formájában(mosoly,hajcsavargatás stb..) Ha nem adja a kérdező semmi jelét annak hogy tetszik neki a srác akkor a fiú nyilván úgyis ofg vele viselkedni mint egy haverral..

2010. szept. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Gondoltam azokat az apró jeleket nem kell megemlítenem, azt mindenki magától tudja. :)

16:50-es voltam.

2010. szept. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

utolsóelőtti:

nekem az osztályomba egy lány mindenkielőtt csavargassa a haját,akk most mindenki bejön neki?

2010. szept. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Utolsó nem...,egy lány tudja ÚGY csavargatni a haját és közben nézni,hogy az már felhivás keringőre...:) Ha csak unalomból teszi az meg lópikula!!
2010. szept. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A válasz írója 100%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:23


Csak hiányoltam a válaszodból ezért emlitettem meg,ennyi..

Am lehet a kérdező számára nem természetes ez(jelzések) ha azt se tudja hogy menjen oda a sráchoz,és ezt nem lenézésből mondom,csak még nyilván nincs nagy tapasztalata,de szurkolok,hogy sikerüljön!

2010. szept. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
nem tom nem nagyon szoktam nézni csak amikor ránézek mindig azt csinálja XD
2010. szept. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!