Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon hogy menjek oda hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon hogy menjek oda hozzá?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Reggelente a buszon (helyijárat), utánam 5-6 percel mindíg felszáll egy számomra nagyon szinpatikus lány. Már nagyon régóta látom őt nap mint nap (2-3 év..) ő megáll minden alkalomban a busz csuklójában én meg tőle kb 2-3 métrellel hátrébb ülök. Egyre nehezebb ezt így eljátszani nap mint nap, napközben is csak ő jár az eszembe. Nem tudnátok mondani valamilyen szituációkat amivel odatudnék hozzá menni / érzékeltetni vele hogy tetszik nekem és nem lehetne -e esetleg valami köztünk?

17/F


Kössz a normális válaszokat előre is.


2011. szept. 20. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj oda a megállóban hozzá, légy őszinte. Mond meg neki hogy régóta tetszik neked és kérdezd meg, hogy mit szólna egy kávéhoz/teához...
2011. szept. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát a minap hasonló cipőben jártam énis..csak én akkor láttam elöször a lányt. Pedig oda kell menned hisz így nem tudod meg hogy van-e esélyed..
2011. szept. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A megállóban nem találkozunk. Én a pállyaudvarról indulok, ő pedig egy másik megállóban szál fel utánam úgy 5-6 percel.
2011. szept. 20. 19:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor, ha megáll a buszon valahol, akkor surranj mellé és próbálj meg beszédbe elegyedni. Ha ez nem megy, akkor szállj le ott, ahol ő, akár le akarsz szállni, akár nem és szólítsd le, ha esetleg zavar a buszon a tömeg.
2011. szept. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A válasz írója 91%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:56


Merre felé laksz? Csak, mert én is így jártam egy sráccal, akkor láttam először.. :D

2011. szept. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

miért nem lehet egyenesnek lenni... odamész hozzá, köszönsz, bemutatkozol és megkérdezed egy mosollyal az arcodon hogy van e kedve beszélgetni

ennyi

2011. szept. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, mondjuk arra kíváncsi lennék hogy az egyel fölöttem lévő hozzászólád írója F vagy L?
2011. szept. 20. 20:40
 8/8 anonim ***** válasza:

az "előző válaszolónak" van igaza:D

a stílusát biztosan kiismerted már, tudod, milyen témát hozhatsz fel.. pl. amúgy hova mész? :D

2011. szept. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!