Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon hogy menjek oda hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon hogy menjek oda hozzá?

Figyelt kérdés

Sziasztok, van a helyijáraton egy lány aki mindíg utánam szál fel kb 10 percel. Mindíg megáll a busznak ugyan abban a részében. Néha-néha egy barátjője is felszáll később. Vajon hogy álljak oda hozzá, mit mondjak neki, amivel jelezhetném felé hogy nagyon tetszik, aranyos számomra? Ez lenne a legelső közös "beszélgetésünk".

Köszönöm előre is.


2011. szept. 21. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is mentem oda buszon lányhoz és leszólítottam hogy hello! visszaköszönt! utána megmondtam neki hogy nagyon tetszik nekem és lehetne-e vmikor találkozni ismét így és/ vagy elmenni vhová meginni vmit, ha a lány is akarja és tetszel is neki akkor ő is benne fog lenni, csak bátorság kell, nekem majd kiugrott a szívem annyira izgultam.
2011. szept. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszöntem, további válaszok esetleg? :D
2011. szept. 21. 16:13
 3/3 Ehhh...Norboc válasza:

Képzeld, én is amikor felszállok a villamosra kb. 15 óráig szinte minden regel egy lánnyal egy vagonban vagyok és nagyon tetszik nekem :"D szemezgettünk is már, de nagyon fosok hozzá odamenni >.< ő ez első akinél félek xD de amúgy bármit mondasz neki a lényeg, hogy:

- valahogy juttasd tudtára, hogy tetszik neked és ezért szólítottad le

- egy két kérdés után (neved stb.) után mindig állításokkal beszélgess vele (engem így hívnak, ide járok sliba, ezt meg ezt csinálom stb.), mert ha foylton kérdezgetsz az unalmas

- a te szövegedre biztos visszafog válaszolni, hogy mi az ő neve stb.

- ezek után eléred azt, hogy ő kérdezzen tőled és akkor a kezedben a beszélgetés

- akár jellemezheted is pl.: ( "elég sportosnak tűnsz és jó a sítlusod is te biztosan táncolsz") ha eltalálod akkor elérted, hogy csodáljon, ha nem akkor kijavítja és elfelejti, hogy ezt mondtad


veszteni valód nincs sok sikert :)))

-

2011. okt. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!