Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy menjek oda hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy menjek oda hozzá?

Figyelt kérdés
Úgy döntöttem a suliban odamegyek ahhoz a sráchoz, aki tetszik... csak nem tudom mit mondjak így kezdetnek. valami ötlet?:S
2010. szept. 4. 00:17
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Mond azt hogy:THIS IS SPARTAAAA
2010. szept. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

szija, hogy vagy? milyen a suli? milyen órád lesz? vagy milyen órád volt? mit csinálsz ma? nem megyünk el sétálni?


lehet kicsit sablonos vagy témátlan de kezdetnek megteszi vmi egyszerű is :D

2010. szept. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:

pl ha szakközépbe jársz akkor oda mész hozzá hogy szia milyen szakon vagy ? vagy csak a simán megkérdezed a nevét és a többi adódik magától elhiheted :) vagy ha mégse akkor ha már megvan a neve iwiw-myvip és szépen ki keresed az msn-jét és ott mondod neki h emlékszel e rám stb :D én ezt igy gondolom el ez nállam bejönne és nemis lenne túl ciki se.remélem segithettem

16/f

2010. szept. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Talán olvass ki pár könyvet és lesz bátorságod meg szókincsed és sütnivalód,hogy odamerj tipegni a sráchoz és szóbaelegyedni vele!
2010. szept. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
köszi, de nincs bátorságom
2010. szept. 4. 00:29
 6/18 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?egy idős veled?Hova jársz suliba?:D
2010. szept. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
14 vagyok és a srác 15 :)
2010. szept. 4. 00:55
 8/18 anonim válasza:
hÁT PEDIG ha naon akarod a srácot akkor össze kell szedned minden bátorságodat,most azzal nem veszítesz semmit,hogy odamész hozzá ha meg kideül h te nem vagy az este picit rosszul fog esni de nézd a jó oldalát akkor meg szereztél egy uj barátod,ne halaszd el,mert később meg megfogod bánni,h nem mentél oda,egyszer él az ember szóval hajráá..menj oda és mond meg neki h szia ne haragduj h zavarlak vagy csak így ismeretlenül leszolitalak csak naon szimpatikus vagy és utána már jöhetnek a témák!sok sikert kis csaj
2010. szept. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én biztos elzavarnálak ha ilyen béna dumákkal jönnél. Nem szeretem az ilyen kis játékokat. Először add a tudtára hogy tetszik. Mosolyogj rá félreérthetetlenül és ha fapofával tovább megy vagy látod a reakcióin hogy nem jössz be akkor kár megalázkodnod szerintem.

19f

2010. szept. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Ne mondj neki semmi! Villants SUNÁT!
2010. szept. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!