Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ebből még lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből még lehet valami? Fiúk, új suli, msn. és a távolság!

Figyelt kérdés
Most kerültem gimnáziumba, ami az ország legjobbjai közé tartozik. Nem dicsekedésből mondom, csak h megértsd, mennyit tanulok...Általánosban volt egy fickó, akit nagyon kedveltem, ő is engem, a heverjai mondták. Természetesen totál máshol folytatta a tanulmányait, tehát találkozásra nem sok esély van(max ha összebeszélnénk)Msn-en fennt is van, de nem nagyon tudunk beszélni, mert rengeteg a lecke :S még magamra se tudok figyelni, nemhogy rá! Ezzel nem is lenne nagy baj, de még bátorságom sincs, hogy elmondjam neki, mennyire oda vagyok érte...
2010. szept. 3. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Pedig az lenne a legjobb ha rászánnál egy kis időt meg bátorságot és ráírnál. Biztos örül majd neked. Beszélj meg vele egy találkát aztán sok sikert! ;)
2010. szept. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát jön a hétvége, itt lesem, hogy mikor jön fel..
2010. szept. 3. 18:45
 3/7 anonim válasza:
1 cipőben járunk, én kazinczy-s vok...-.- csak én már járok 1 sráccal...nemtom milesz ebből...szinte nem találkozunk semmit...ahogy elnézem tise találkoznátok sokat, de ez csak rajtatok múlik. egyet értek az előttem szólóval, 1 randi és hajrá ;D
2010. szept. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

a fejedre kenheted a jó iskolát meg a sok tudást amit megszerzel,ha közben nem élsz és elfelejtesz fiatalnak lenni...de tényleg


19L

2010. szept. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
...ja és most költözött el! (nincs túl messze, de hetente 2x látom)
2010. szept. 10. 17:04
 6/7 anonim válasza:
szentem ha kedves vagy akkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkó lehet
2010. szept. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kössz :D na, de komolyan...ki az aki "csak úgy" oda mer menni egy fiúhoz h járjon vele? :D
2010. szept. 10. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!