Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Suliban oda se jön. Msnen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Suliban oda se jön. Msnen pedig "nagy az arca". Miért? Mit mondjak, hogy kezdeményezze? (Bővlent)

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy fiúval,akivel egy suliba járok..kb fél éve kisebb nagyobb szünetekkel beszélünk msnen,suliban mindennap találkozunk,ott nagyon ritkán bezélgetünk.

Tegnap együtt jöttünk haza suliból,szünet(ek)ben is beszélgetünk.. szerintem bejövök neki..legjobb barátnőm ism mondta hogy látszik rajta h odáig van értem.

Megbeszéltük msnen h ma a suliban talizunk és dumálunk...láttam őt..először egyedül kint ült,utána a haverjai odamentek..én meg féltem odamenni így a barátnőimmel beszélgettem tovább.. ő sem jött oda hozzám...csak suli után várt meg..akkor is kb 2 percet beszéltünk és elköszönt.

Msnen pedig háát nem akarom leírni h mit írt nekem..a lényeg az h kicsit úgy köszönt el mintha a barátnője lennék.

Nagyon aranyos fiú,bejön,de nemtudom én kezdeményezzek-e vagy várjam míg ő kezdeményez?


Bocsi h hosszú lett,köszi a válaszokat!


2010. szept. 3. 16:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én is ekkora hülye voltam már egyszer, mint most ez a fiú :)

Tavaly pont ugyanez játszódott le köztem és egy lány közt az osztályból. MSN-en sokat beszélgettünk, de élőben nem mertem odamenni hozzá, csak ritkán. Mondjuk mikor meghívtam valahová, akkor azt mondta hogy maradjunk barátok, úgyhogy biztos nem volt kölcsönös a szimpátia köztünk. De szerencsére nálatok ez nem így van.


Szerintem nyugodtan menj oda hozzá te, mert magamat ismerve hogyha most van vele ilyen először akkor sosem fog odamenni aztán jelen esetben mindketten bánni fogjátok. Szóval inkább kezdeményezz te, minthogy egyikőtök se. Hajrá!


17/F

2010. szept. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszi annak aki a kérdésemre írt választ!!:D Főleg utolsónak nagyon köszi:)


Szerintem annyira mindegy h h hívom az msn-t!

Nem fogom kiírni,aki ismeri,használja ezt a programot az tudja h msn-nek is szokták mondani,és nem fog itt arról dumálni h mikor h hívták.. nem erre voltam kiváncsi..köszi:)

2010. szept. 3. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!