Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Suliban oda se jön. Msnen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Suliban oda se jön. Msnen pedig "nagy az arca". Miért? Mit mondjak, hogy kezdeményezze? (Bővlent)

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy fiúval,akivel egy suliba járok..kb fél éve kisebb nagyobb szünetekkel beszélünk msnen,suliban mindennap találkozunk,ott nagyon ritkán bezélgetünk.

Tegnap együtt jöttünk haza suliból,szünet(ek)ben is beszélgetünk.. szerintem bejövök neki..legjobb barátnőm ism mondta hogy látszik rajta h odáig van értem.

Megbeszéltük msnen h ma a suliban talizunk és dumálunk...láttam őt..először egyedül kint ült,utána a haverjai odamentek..én meg féltem odamenni így a barátnőimmel beszélgettem tovább.. ő sem jött oda hozzám...csak suli után várt meg..akkor is kb 2 percet beszéltünk és elköszönt.

Msnen pedig háát nem akarom leírni h mit írt nekem..a lényeg az h kicsit úgy köszönt el mintha a barátnője lennék.

Nagyon aranyos fiú,bejön,de nemtudom én kezdeményezzek-e vagy várjam míg ő kezdeményez?


Bocsi h hosszú lett,köszi a válaszokat!


2010. szept. 3. 16:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mármint hol kint?
2010. szept. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 kkzz ***** válasza:
Ha akar valamit, akkor legyen férfi, és igenis menjen oda hozzád. Ha ennyire nem képes, akkor inkább legózzon még egy kicsit, de tényleg, nem viccből mondom. Rohadt "MSN"-t pedig, amit egyébként öt hosszú éve nem így hívnak, hagynám a francba. Megöli a normális, valós kapcsolatokat. Persze hogy nagy az arca, elbújik a monitor mögé. Gyönyörű...
2010. szept. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
off de akkor hogy hívják? o.O mondjuk én pl messengernek hívtam mindig, de a környezetemben msn-nek mondja mindenki. :)
2010. szept. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Várd meg amíg ő kezdeményez.Ha nem kezdeményez,akkor kezdeményezz egy programot.Nyugodtan elhívhatod valahova,nincs ebben semmi.


Ha türelmetlen vagy,felcserélheted.

2010. szept. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
Az msn-t szerintem msn-nek hívják
2010. szept. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 kkzz ***** válasza:

A messenger teljesen jó. A régi neve egészen 2005-ig MSN Messenger volt, majd a Windows Live programcsalád bevezetésével lett integrálva a csomagba, így lett Windows Live Messenger a neve. Az MSN a Microsoft korábbi webes szolgáltatása volt, ezt váltotta fel a Live. Tartalmaz többek közt fényképrendező alkalmazást, levelezőklienst, és messengert is. Igen, így kisbetűvel, mert ez egy angol köznév. Más kérdés hogy a programot is így hívják, ez a neve, ezért azt már nagy betűvel Windows Live Messengernek hívják.


Ez igazából teljesen lényegtelen, de őszintén szólva kiráz a hideg, ha valaki MSN-nek mondja, egyrészt, mert már rég nem az, másrészt meg mert sosem volt az, hiszen az MSN egy gyűjtőszolgáltatás volt, akárcsak a Windows Live most. Szóval hívjuk csak messengernek, és pont.

2010. szept. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17:22 Igen ám, hívjuk csak messenger-nek, de engedd meg, h rövidítsük, az pedig az MSN! Mindig is így hívták, mert ez a messenger rövidítése és nem maga a programnak meg hasonlóknak a neve.
2010. szept. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 kkzz ***** válasza:

A messenger rövidítése msgr, ha ennyire bele akarsz menni. Tudom, hogy mindenki MSN-ként ismeri, én csak azt mondtam, hogy ez a megnevezés hibás. És mindig is hibás volt, mert az MSN egy ingyenes szolgáltatáscsomag, aminek a része volt az MSN Messenger nevű program.


Nem azt várom, hogy mától ne hívd annak aminek akarod, de ha már ilyen hosszan leírtam fent, hogy miért nem MSN a neve, legalább néznél utána egy kicsit mielőtt baromságokat írsz.

2010. szept. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Te is utána nézhetnél, mielőtt ilyen baromságokat írsz, s azt hiszed, mert ilyen intellektuálisan megfogalmaztad, már te vagy a császár, aki mindent tud.

Pedig tudhatnád, h a messenger, nem msgr, hanem MSN (MeSseNger )

2010. szept. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 kkzz ***** válasza:

Bizonyára ezért az az alkalmazás neve, hogy msnmsgr.exe, igaz? Szerinted kétszer megismétlik ugyanazt két különböző néven? Nem.


Az MSN valóban egy rövidítés, nevezetesen a Microsoft Network rövid neve. Ez egy olyan webes szolgáltatás, amely több részből épült fel, vagyis épül fel ma is. Az évek során, igazodva a Microsoft mindig éppen aktuális profiljához többször átesett jelentősebb változásokon. A legfontosabb ilyen változás a 2005-ös volt, amikor egy teljesen új arculat mellé teljesen új nevet is kapott a szolgáltatás, ez lett a Windows Live.


A Messenger ennek a szolgáltatásnak EGY RÉSZE, és ezt, mint minden más ilyen komponens esetében a szolgáltatáscsomag előtagként való használatával jelzik a szoftver nevében. Ilyen a Windows Live Mail, a Windows Live Fotótár, és a Windows Live Messenger is. Ez volt korábban az MSN Messenger, mivel akkor még MSN volt az egész szolgáltatáscsomag neve.


Bármi egyéb, amibe szívesen belekötnél?

2010. szept. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!