Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek még van esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még van esélyem nála? 18F

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A lánnyal nagyon régen nem találkáztam, kb 3-4 hete. Elötte nagyon jóban voltunk, egy kicsit "randizgattunk" (ahogy ő fogalmazta ezt egy barátjának), de nem volt csók. Ma pedig azt beszéltük meg MSN-en hogy elmegyünk megint, ugyanis elhívtam egy új találkozóra! :D A gond a következő: egy másik sráccal találkozik holnap, éppen ezért nem holnap megyünk. :O Akkor most szeretne velem járni a lány, vagy sem? Miért találkozik elöttem egy másik sráccal? Próbálgatja a női szerepét? Vagy még nem döntött köztem és közte?


2010. szept. 3. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem szeretne veled járni. Tudom, mert gondolatolvasó vagyok.
2010. szept. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 shelli válasza:
Ha majd találkozol vele mond meg neki őszintin hogy mit szertnél tőle. Semmi képp ne csöpögős szöveggel meg dadogva. A csajok nem kisfiut akarnak! Ha meg azt mondja hogy nem, legalább tovább léphetsz! :)
2010. szept. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát miután te eltűntél, a másik srác elhívta, és ezután hívtad megint te. Tehát már megvolt beszélve a progi. rmeénykedj hogy a másik srác elbaltázza :)
2010. szept. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Akkor most szeretne velem járni a lány, vagy sem?"

Ez egy érdekes kérdés.Már annak tükrében hogy sosem beszéltél arról vele,hogy mit is akarsz.

A lány nem gondolatolvasó mint az első válaszoló,és ezt nem is lehet elvárni tőle.A "randizgattunk" azt jelenti hogy: találkozgattunk.A randi és a találkozás közt óriási különbség van.A csaj nem tud arról,hogy járni akarsz vele,mert elfelejtetted megemlíteni.Ezért aztán miért ne randizgathatna egy másik fiúval.Az az igazság hogy eltutyimutyiskodtad ezt a dolgot.

Lépés hátrányban vagy.Te vagy a sötéttel a sakktáblán,de a fehér kezd.Ettől még nyerhetsz,ha jól játszol.

2010. szept. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Világos,nem fehér.Mielőtt valaki kioktat.
2010. szept. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!