Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti is berágnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti is berágnátok ezért? Fiúk! Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel randizgattam, eddig háromszor találkoztunk. Tegnap volt az utolsó randi. A következőket mondta: "Csinos vagy nagyon, csak kár, hogy nincs olyan jó kis formás s*gged." Pár másodpercig szólni sem tudtam csak a szememmel fejeztem ki az elképedésemet. Erre én: "Te normális vagy?" Annyit mondtam még neki, hogy ezt a húzását inkább nem is minősítem. Aztán már nem is sokat voltunk együtt, utána már nem mosolyogtam. Bocsánatot kért, és még képes volt azzal védekezni, hogy de hát megdicsért előtte, hogy azon kívül semmi baj az alakommal...hát kösz. Ez így nekem nem kell. Pedig eddig jól ment minden nagyon, nem bunkózott. De ezek után...

Nem tudom...Szerintetek?


2010. szept. 3. 16:07
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rosszul esett volna. Ok, hogy megdicsért előtte, de akkor ne mondja a végére ezt, vagy fejezze ki magát másképp. Ha akar valamit akkor nem a hibákat kéne kihangsúlyoznia, hanem azt ami tetszik neki, és ami szép. Egyébként meg mi van ha nem olyan jó a hátsód? Ezért akar veled összejönni? Én lány vagyok, és én is szeretem a formás fiúkat, a barátomnak mégsem formás a feneke, de egy pillanatig sem gondolkoztam rajta, hogy ez miatt nem kell nekem. Hagyd a fenébe ezt a gyereket, ettől még egyáltalán nem vagy frigid (vagy miket írtak itt rád). Találsz olyat akinek tetszik ez a "nem túl formás popó", csak nyugi.;)
2010. szept. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 gabriell88 ***** válasza:

Én személy szerint kinevettem volna, és poénosan hozzátettem volna h te sem vagy oly tökéletes:)

Ez egyáltalán nem hátrány, őszinte volt veled.. ritka mostanság.. jó persze fogalmazhatott volna szebben is.. de én tuti adnék neki egy második esélyt,annyit megérdemel, mindenki hibázhat:)

2010. szept. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Kérdező ez csak kifogás,hogy egyetemre jársz,és akkor kizárja azt,hogy bombanő legyél,vagy hogy eddzél,és adj magadra?

Hát nem tudom,én is tanulok,dolgozok,vállalkozok és sokat eddzek mellette,jó nincs időm bulizni menni,de tudod mit nem is érdekel a sok drogos idióta.

És a barátnőm is sokat edz,pedig neki is van rengeteg dolga,és mégis 2 fajta sport:kondi,tánc.Erről ennyit.

Hogy nincs idő vagy,hogy "fogadjon el így is",sajnos ezér nem tudtok manapság egy férfit megtartani,tisztelet a kivételnek.És akkor sírtok,hogy mást keres,hát sajnos ezt ti okozzátok.

23F

2010. szept. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Ez lemaradt: "Ép testben ép lélek".Ezt jegyezd meg.
2010. szept. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Szóval, akkor ezzel azt akarod mondani, hogy mindenkinek "tökéletesnek" kell lennie?? Hogy megfeleljen egy férfinak, aki előbb utóbb úgy is elfog hagyni, egy másik jobb nőért??
2010. szept. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Igen,egy ember hozza ki magából a maximumot,a Barátnőm idézem:"Melletted bombanő akarok lenni,hogy büszke legyél rám.Miattad is edzek meg saját magam miatt is,mert annyi sok kövér ember van én tökéletes alakú vagyok és az is maradok".Igen,erre mondom azt,hogy faxa a csaj,álmaim nője,sose cserélném le,például,nah ő egy olyan csaj akit sose hagynék el egy 20-n éves csajért se egyért se,és sose csalnám meg senkivel.Mert igyekszik mindenben a maximumot nyújtani,ahogy én is persze,rengeteget edzek,hogy megfeleljek neki,meg minden másban is.Nah ez egy harmonikus kapcsolat.

23F ismét

2010. szept. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
90%
Dícsérjétek már meg a srácot, hogy lehurrogta a fenekét..idióták. Ez még csak randi volt, nem is ismeri jóformán a csajt, nem tudhatta hogy reagál ilyen kijelentésre mégis kockáztatott. Iszonyatos bunkó. Nekem volt egy exem, aki 2 hét együttjárás után kijelentette, hogy -idézem- "csak a fenekedért szeretlek". Köszönöm ennyi elég volt belőle. Szerintem nem kell se agyondícsérni, se nem lehurrogni azt amit kaptunk. Még mindig kitartok amelett, hogy keress mást. Nem tudom egyes pasik mit szólnának, ha pár találka után ilyet szólna a csaj, hogy helyes vagy meg minden, de lehetnél kicsit izmosabb.. Hogy esne? Nekem az önbizalmam nem enyhén csökkene, izsonyat rosszul esne.
2010. szept. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Utolsó,nekem tuti nem fog ilyet mondani,mert mint mondtam edzek nem keveset,akkor meg rákapcsolnék még jobban.
2010. szept. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

"Utolsó,nekem tuti nem fog ilyet mondani,mert mint mondtam edzek nem keveset,akkor meg rákapcsolnék még jobban."


Ki kell, hogy ábrándítsalak! Minden emberen lehet fogást találni! Csinálhatsz bármit, mindig lesz olyan, akinek valami nem fog tetszeni rajtad! Ha azt mondja, nem tetszik az orrod rohansz, és átoperáltatod?!

Ennyire görcsösen ne akarj megfelelni egy pasinak sem! Ha valaki szeret, az a hibáiddal együtt szeret!


Kérdező: nem arra gondolok, hogy hiba van a popsiddal! Biztos, hogy van, akinek úgy tökéletes, ahogy van! :)

A kérdésedre a válasz, hogy egy bunkó a pasi! Reptesd rövid úton!

2010. szept. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

Ácsi ácsi. 168/56 kg vagyok. Nem nagy a popóm. Nem egy nem két srác jegyezte már meg, hogy "jó s*gged van". Azt pedig egy szóval sem mondtam, hogy nem adok magamra. Egészségesen élek, jó alakom van, mindenki dicsér, hogy irigylik az alakomat. Na de mégis, mit lehet várni egy ilyen kapcsolattól? Milyen embernek kell lenni ahhoz, hogy valaki ilyet mondjon a másiknak? Miért kell megbántani a másikat, ha nem szolgált rá semmivel?

Ez nem őszinteség, ez nagyfokú illetlenség ill. tapintatlanság. Az élet fontos dolgaiban legyen őszinte és jóindulatú. Meg úriember. Köszönöm mindenkinek, aki megértett, és hát igazatok van, így nem lehet nőnek érezni magamat mellette.

2010. szept. 4. 16:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!