Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti is berágnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti is berágnátok ezért? Fiúk! Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel randizgattam, eddig háromszor találkoztunk. Tegnap volt az utolsó randi. A következőket mondta: "Csinos vagy nagyon, csak kár, hogy nincs olyan jó kis formás s*gged." Pár másodpercig szólni sem tudtam csak a szememmel fejeztem ki az elképedésemet. Erre én: "Te normális vagy?" Annyit mondtam még neki, hogy ezt a húzását inkább nem is minősítem. Aztán már nem is sokat voltunk együtt, utána már nem mosolyogtam. Bocsánatot kért, és még képes volt azzal védekezni, hogy de hát megdicsért előtte, hogy azon kívül semmi baj az alakommal...hát kösz. Ez így nekem nem kell. Pedig eddig jól ment minden nagyon, nem bunkózott. De ezek után...

Nem tudom...Szerintetek?


2010. szept. 3. 16:07
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Küldd el ha akarod.

Csak holnap majd ne kérdezd meg, hogy hogyan szerezhetnéd vissza. Mert szerintem úgy lesz

2010. szept. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Szart se ér a műveltség. Inkább gyúrj seggre, vagy tanulj valami gyakorlatiasabb dolgot. A villamosmérnököket úgy vadásszák a munkáltatók.
2010. szept. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
73%
Ufff..ez durva!Ne foglalkozz vele. Egyszer tuti jön majd egy olyan pasi,aki korán reggel,gyűrött arccal,csipásan :) is gyönyörűnek fog látni! És nem fogja azt mondani a seggedre,h nem formás....! Ne törődj Vele,gyökér volt.
2010. szept. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Neked lehet hogy nem ér semmit, de én úgy érzem hogy tartozok magamnak ezzel. Nekem igenis fontos, de nem ez volt a kérdés. Visszaszerezni? Egy ilyet....?? Csak menjen...jó messzire.
2010. szept. 3. 16:31
 15/32 A kérdező kommentje:
16:30! Köszönöm:)
2010. szept. 3. 16:31
 16/32 anonim ***** válasza:

Az őszinteség egy kapcsolat alapja. Ha emiatt dobod a srácot, akkor azzal aláírod, hogy jobban örülnél egy olyan pasinak, aki hazudik.


Szerintem adj neki egy következő esélyt, ha azt is eljátssza, akkor már direkt a dolog.

2010. szept. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

őszinte volt, ezt értékelni kellene. ha valóban nem formás a feneked, akkor ez egy nagyon jó motiváció arra nézve, hogy legyen formásabb, dolgozz rajta. engem nem sértett volna meg.


21 N

2010. szept. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 nielindi ***** válasza:

én is egyetemre járok, de van idöm magammal is foglalkozni, sportolni...

mondta h tetszel, bejössz neki, és egy megjegyzés, ami nem tetszik, máris elküldenéd?!

2010. szept. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Most nagyjából a "sótlan, frigid bölcsész lány" képet erősíted.
2010. szept. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Felejtsd el ezt a balféket!
2010. szept. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!