Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti is berágnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti is berágnátok ezért? Fiúk! Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel randizgattam, eddig háromszor találkoztunk. Tegnap volt az utolsó randi. A következőket mondta: "Csinos vagy nagyon, csak kár, hogy nincs olyan jó kis formás s*gged." Pár másodpercig szólni sem tudtam csak a szememmel fejeztem ki az elképedésemet. Erre én: "Te normális vagy?" Annyit mondtam még neki, hogy ezt a húzását inkább nem is minősítem. Aztán már nem is sokat voltunk együtt, utána már nem mosolyogtam. Bocsánatot kért, és még képes volt azzal védekezni, hogy de hát megdicsért előtte, hogy azon kívül semmi baj az alakommal...hát kösz. Ez így nekem nem kell. Pedig eddig jól ment minden nagyon, nem bunkózott. De ezek után...

Nem tudom...Szerintetek?


2010. szept. 3. 16:07
1 2 3 4
 1/32 nielindi ***** válasza:
17%
gyúrj seggre
2010. szept. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
77%
Gusztustalan:S Én szóba se állnék vele..
2010. szept. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
77%
jézusom ugy elhajtanám hogy a lába nem érné a földet :D nem létezik mekkora taplók vannak
2010. szept. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Első! Agyamra gyúrok, fősulis vagyok, szeretnék minél műveltebb lenni. Meg a fontos kapcsolataim megtartására is gyúrok emellett.

Második! Lehet hogy én is ezt fogom tenni...

2010. szept. 3. 16:12
 5/32 anonim ***** válasza:
73%
Küldd el a pic*sáába!
2010. szept. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 thegodswhip ***** válasza:
16%
Te vagy az Kati?
2010. szept. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Az lesz.
2010. szept. 3. 16:14
 8/32 A kérdező kommentje:
Nem Kati vagyok.:)
2010. szept. 3. 16:14
 9/32 anonim ***** válasza:
80%

Pf elég para.szt lehetett a gyerek.

Jobb, ha elküldöd és keresel egy normálisat magadnak.

Most akkor a s.egged miatt szeretett volna beléd, ha esetleg formásabb lenne??Már bocsi a kifejezésért.

De ez akkora baromság. Senki sem tökéletes!-.-"

Ne is foglakozz vele.

2010. szept. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
47%
lehet, hogy paraszt, de én sose értettem, hogy néha fullos nőknek van akkora seggük :S és szégyellik is mégse tesznek ellene (eléggé kiábrándító tud lenni). Fitness, fogyókúra hozni kell némi áldozatot, nem szabad lustának lenni, ha egyébként minden rendben lenne veled. Ettől függetlenül egy rakás szerencsétlenség a gyerek, hogy ismerkedésnél és ilyen durván kritizálta az alakod.
2010. szept. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!