Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én szeretném, de ő is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én szeretném, de ő is?

Figyelt kérdés

van 1 fiú..régen bele voltam zúgva..(2 éve)

és azóta szerencsére jó barátok lettünk.nagyon sok mindent elmondok neki..mostanába viszont olyan,mintha szeretne tőlem valami komolyabbat..megjegyzéseket tesz,stb...én belemennék mert hát ha egyszer az ember beleszeret valakibe akkor az egy új kapcsolatig szerintem nem múlik el teljesen...


2010. szept. 3. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogyne, ő is szeretné. Tudom, mert gondolatolvasó vagyok.
2010. szept. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen,valószínűleg többet akar mint barátság..de ne nagyon nyomulj rá,és ne terísdd ki a lapjaidat,mert akkor ő lesz felűl,és lehet h könnyen pofára esel..
2010. szept. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszii a segítséget :)
2010. szept. 7. 15:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!