Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Kb négy hónapja találkozgatok egy sráccal, az utóbbi egy hónapban egészen komolyra fordult a dolog. Igazából minden passzol, nagyon jól kijövünk egymással és hasonlóan gondolkodunk szinte mindenről.

Munkájából kifolyólag rengeteget utazik, szinte 10 hónapot külföldön van az évből.

A napokban felvetette, hogy tartsak vele mert ismét mennie kell… ez számomra komoly elköteleződésnek számít főleg hogy itt kellene hagynom mindent - családot, munkat…


Akármennyire is tökéletesnek tűnik számomra mint ember, vannak aggályaim:

Pl a múltja, amivel tudom nem kellene foglalkozni mert a múlt az a múlt, de nem tudom figyelmen kívül hagyni hogy rengeteg barátnője volt, modell lányok első sorban (szinten munkája miatt sok eseményen részt vesz és ott begyűjtögette őket sorra..), nagyon jól néz ki és tudja is magáról, így sok “rajongója” akad és bár nem adott okot arra hogy kételkedjek benne ezek megiscsak tények. Aztán ott a másik, hogy az egyik exétől van egy kislánya, pár hónapos. Bár nem igen tartják a kapcsolatot, és szerinte ne is foglalkozzak ezzel, engem azért sokkolt és nem tudom okozhat e ez nekünk problémát a jövőben…


Én komolyan gondolom ezt vele és tényleg eddig senkivel nem éreztem azt hogy ennyire passzolnánk, de már égettem meg magam kapcsolatban és azért picit félek is. Na meg ha nem tartok vele ennek valószínű vége lesz..


Mi a velemenyetek? Ti mit tennétek? Tényleg érdekel mit gondoltok, mert ezt patthelyzetnek érzem picit.


Köszönöm!


23L és 24F



2021. okt. 23. 00:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kevés még ez az idő ahhoz, hogy így elkötelezd magad.

Mikor kerül haza?

Ki lehet bírni addig?

2021. okt. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Hát szerintem 4 havi ismeretség után elég felelőtlen döntés lenne a munkahelyedet, és a családodat is hátrahagyni. Ha valami nem sikerül jól, akkor nagyon sokat veszíthetsz vele, amennyiben emiatt vége lenne emiatt a kapcsolatotoknak, akkor annyira nem is volt komoly az egész szerintem.


Esetleg köztes állapotot tudnék elképzelni, hogy ha tényleg oda vagytok egymásért, akkor időnként kimész hozzá pár napra, vagy egy hétvégére, ha úgy van és van rá lehetőséged, szabadságot veszel ki, aztán valamikor meg ő jön vissza hozzád magyarországra.


Igaz nem tudom milyen távolságot kéne utazni, így a költségek is kérdésesek.

2021. okt. 23. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Négy hónap túl rövid idő ahhoz, hogy feladd az eddigi életedet. A dolgot súlyosbítja a pár hónapos gyerek, ez még akkor is meggondolandó lenne, ha csak együtt járnátok. Én azt, hogy nemrég született a gyerek, és ő máris új kapcsolatba kezdett, figyelmeztető jelnek tartom. Nem éppen az állhatatosság mintaképe. Légy óvatos, ne égess fel minden hidat magad mögött!
2021. okt. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmi esetre se menjél vele!
2021. okt. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Férfiként írom hogy nem jó döntés velemenni.

Fiatalok vagytok...

A legtöbb fiatal férfinak nem egy fix kapcsolat a vágya. Főleg ha jól néz ki ,tudja is, sok nője is volt, mint írtad. Ezek sem azt sejtetik.

De ha szereted a kalandokat akkor vágj bele , igazából neked kell tudni mit szeretnél.

Egy valamiben ne reménykedj, hogy egy csajozógép miattad majd megváltozik.


Az pedig hogy van egy gyereke és nem tartják a kapcsolatot, nekem mindent elmond róla mint emberről.

Nagyon-nagyon mínuszos a szememben.

2021. okt. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, ezt én is megemlítettem neki hogy nem vet rá túl jó fényt hogy nem foglalkozik a gyerekével. Elvileg az anyával nincs már jó kapcsolatban sem, csúnyán váltak el még amikor terhes volt és ezért nem is nagyon akarja ő sem hogy odajárkáljon.

Mindenesetre én úgy gondolom mindenki követ el hibákat, ezért elítélni nem fogom, nem tudom a háttérsztorit.


Köszönöm a válaszokat. Jogos amiket irtok, atgondolom.

2021. okt. 24. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!