Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Még nyáron, sportolás során megismerkedtem egy 43 éves nővel. A gyerekeivel sportoltam és odajott ő is. Nem sokat beszélgettünk kettesben, ám utána bejelolt facen és chatelni kezdtünk. 3 gyereke van, férje, jó karrier mindkettejüknek. Szereti a férjét, okos, művelt nő, de vallott, hogy nem tud elfelejteni engem, megzaboláztam akaratlanul is. Lényeg, hogy nem akarna megcsalni a férjét és én sem mennék bele ilyen ügybe, sosem csesznék szét egy családot.

Magától ír naponta chaten, érdeklődik, mert most volt egy műtétem is pár hete, ő meg orvos.

Szóval, mit tegyek? Jön majd ide a szüleihez hosszú hétvégére holnap, mert amúgy 220 kmre él innen. Szeretne talizni. Bár mondta, hogy nem akar szexelni és én sem a helyzet miatt, tuti dugas lenne belőle. Én egy régi vágású férfi vagyok, nem az a nőfaló alkat, utoljára 7 éve dugtam. Lett volna lehetőségem kapcsolatra is és szexre is ez idő alatt, de tudatos vagyok, csak azért, hogy legyen szex, nem jövök össze bárkivel (jellemre). Te megdugnad, ha lejon és tojnal bele, vagy nem? Egyáltalán van-e értelme így talizni? Nagy a dilemma.


32F


2020. okt. 22. 19:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%
Te is érzed h ha nyár óta ennyire megvan a kémia, akkor az nem véletlen. Szerintem találkozz vele, de ne tervezz el semmit, csak “go with the flow”. Minden úgy lesz, ahogy lennie kell. 🙂😉
2020. okt. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%
Ne csináld, légy férfi, és keress szingli nőt.
2020. okt. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
#2: mintha eddig nem azt akartam volna. Sosem olyat dob be, ez is a bajom.
2020. okt. 22. 20:00
 4/20 anonim ***** válasza:
Szerintem a no nagyon is csendes felrelepegetesre hajt, nemcsak onkinzo flortolesre. Nem fog elvalni, de ha te nem jossz, talan csak almodik rola.
2020. okt. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Ha birnad, en belemennek, de csak ugy, hogy nem lesz nyuglodes, lelki serules.

N

2020. okt. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem. Haszereti a férjét, mégis miért gerjedtbe tőlem? Fel nem fogom. Én nem leszek játékszere, hogy 3 havonta, ha hazajon, dugunk. Kicsit fel is bax ez, mert gondolom már unja a férjét, jó lenne a friss farok, de az élete maradjon meg, szóval kussban dugna velem pár havonta. Vicc.
2020. okt. 22. 20:07
 7/20 anonim ***** válasza:

Rántsd helyre, hogy a családjával foglalkozzon, te pedig keress egyedülálló nőt. A te korodban rengeteg gyönyörű szingli nő van...

26N

2020. okt. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ez komoly, hogy 32 évesen 7 éve nem szexeltél? Mikor akarsz, 80 évesen? Persze örülök, hogy vannak ilyen férfiak, de ez szerintem nem normális dolog, szexelni jó, és öregen bánni fogod, hogy kihagytál egy csomó évet, amikor még nem voltál ráncos löttyedt stb. Nem azt mondom, hogy minden szembe jövő nővel, de néha ha nincs más, akkor belefér szerintem egy pár éjszakás dolog is, mert így még ráadásul tapasztalatlan is leszel, az pedig végképp nem jó, ha aztán megtalálod az igazit..
2020. okt. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Tapasztalt vagyok, hidd el. Nem az Egyéjszakás tesz valakit azzá. Mondom, dughattam volna, de nem kívánom a kövér nőket sportos életmódot folytató, normál alkatú férfiként. Mint írtam, én csak kapcsolatban szexelek, nehogy már én legyek a szar, mert több éve nem dugtam.
2020. okt. 23. 10:28
 10/20 anonim ***** válasza:
Ki mondta hogy szar vagy???? Pont azt írtam, hogy tök jó, hogy létezik ilyen férfi! Csak én már idősebb vagyok, és így tudom, hogy rohadt gyorsan elmennek az évek, és aztán már nem fog kívánni egy nő sem, a szex pedig jó dolog, kb megtagadod így magadtól azt, ami az életben jó. De te tudod, csak azért írtam, hogy meg ne bánd. Nem tudom mért kell egyből ilyeneket írni, hogy én szarnak gondollak.. Aki ezt írja, az magát gondolja szarnak.
2020. okt. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!