Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Még nyáron, sportolás során megismerkedtem egy 43 éves nővel. A gyerekeivel sportoltam és odajott ő is. Nem sokat beszélgettünk kettesben, ám utána bejelolt facen és chatelni kezdtünk. 3 gyereke van, férje, jó karrier mindkettejüknek. Szereti a férjét, okos, művelt nő, de vallott, hogy nem tud elfelejteni engem, megzaboláztam akaratlanul is. Lényeg, hogy nem akarna megcsalni a férjét és én sem mennék bele ilyen ügybe, sosem csesznék szét egy családot.

Magától ír naponta chaten, érdeklődik, mert most volt egy műtétem is pár hete, ő meg orvos.

Szóval, mit tegyek? Jön majd ide a szüleihez hosszú hétvégére holnap, mert amúgy 220 kmre él innen. Szeretne talizni. Bár mondta, hogy nem akar szexelni és én sem a helyzet miatt, tuti dugas lenne belőle. Én egy régi vágású férfi vagyok, nem az a nőfaló alkat, utoljára 7 éve dugtam. Lett volna lehetőségem kapcsolatra is és szexre is ez idő alatt, de tudatos vagyok, csak azért, hogy legyen szex, nem jövök össze bárkivel (jellemre). Te megdugnad, ha lejon és tojnal bele, vagy nem? Egyáltalán van-e értelme így talizni? Nagy a dilemma.


32F


2020. okt. 22. 19:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Amúgy 7 éve szex nélkül ne mondd, hogy tapasztalt vagy:D
2020. okt. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Anno sokat szexeltem, idősebb nőim voltak, megtanultam szeretkezni és mondták is, visszahallottam, hogy nagyon tudom a dolgom. Ennek ellenére nem lehet elszállni. Mi az, hogy egy nő sem fog kívánni idővel? Szerinted miért az 50es férfiak reszelik manapság a huszonéves nőket, ha csak körbenézel a környezetedben? Nem mind a pénz miatt. 🤪
2020. okt. 23. 10:47
 13/20 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj, de az 50 évesek általában elég szarul néznek ki, igénytelenek, ápolatlanok.. Oké van 1-2 kivétel, de nem sok. Én is ebben a világban élek, én is férfit keresek, de az 50es pasik közt én még nem találtam vonzót.
2020. okt. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Akkor írj nekem. Mi tart vissza?
2020. okt. 23. 10:52
 15/20 anonim ***** válasza:
Sőt már a 40esek közt se sokat, 20onéves pasikkal ismerkedtem mostanában, igaz sokkal fiatalabbak, de nem én keresem őket, ők találnak meg, és ők tényleg vonzóak. Ellentétben az 50esekkel..
2020. okt. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Áh, én túl problémás eset lennék neked.. :D
2020. okt. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
32 vagyok, jobban illek hozzád, mint egy huszonéves.
2020. okt. 23. 10:56
 18/20 A kérdező kommentje:
#16: írd meg privát, hogy miért.
2020. okt. 23. 10:57
 19/20 anonim ***** válasza:
🍿🍿😀
2020. okt. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
😆😆😆
2020. okt. 23. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!