Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Irreális azt kérnem, hogy 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irreális azt kérnem, hogy 1 hónap után költözzön hozzám (35 évesek vagyunk)?

Figyelt kérdés

Én komoly kapcsolatra vágyom, feleségre és gyerekekre.


Sajnos már többször futottam bele abba, hogy nagyon jók a randik, heti 2-3 alkalommal találkozunk, de utána együtt élve a hétköznapokban nem illünk össze és közben eltelt 1-2 év az adott illetővel.


2021. okt. 10. 14:09
1 2 3 4
 21/32 Ollókezű Edward ***** válasza:
76%

Kérdező, még mindig nem vallottál színt, hogy tényleg szereted-e vagy csak elletésre kell neked. A leírásból masszívan az utóbbi jön le. De ne legyen igazad, mert az azt jelentené, hogy a saját önzésed miatt tönkreteszel egy másik embert. Szóval: elletésre kell neked, vagy szereted is?

Ha kitérsz a kérdés elöl, akkor az első verziót fogjuk csak elhinni.

2021. okt. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Annyira szeretem, amennyire egy hónap randizás után lehet valakit szeretni. Nyilván nem a legmélyebb emberi érzéseket táplálom iránta, viszont már 2 éve ismerjük egymást, nem most találkoztunk.


Az, hogy ideköltözik, nem azt jelenti, hogy aznap teherbe esik és már jön is a gyerek.


Fogom a fejemet és nézem a monitort, hogy lehet azt a szót használni, hogy "elletés"?! Milyen traumákon kell átesni azon valakinek, hogy ezt így fogalmazza meg...


A saját sikertelenségedet és boldogtalanságodat vetíted ki rám. Neked egy gyerek születése tönkretette az életedet, vagy mi történt veled?!

2021. okt. 10. 18:24
 23/32 Ollókezű Edward ***** válasza:
81%

Ez onnan jön drágám, hogy te mindent, ami nem a feleség-gyerek becsípődéshez vezet, elpazarolt időnek tekintesz. Jogosan merült fel a gyanú, hogy csak a méhe kell neked. Egy szóval nem utaltál arra, hogy szereted is, vagy hogy egyáltalán beszéltél volna vele a dologról, meg arról, hogy ő mit akar.

Tényleg, ő mit akar?

2021. okt. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 Ollókezű Edward ***** válasza:
68%
+1: Kezded úgy érezni, hogy egyre nehezebb lesz neked is ismerkedni a korod miatt. Ez is arra utalhat egyéb információ hiányában, hogy csak a méhe kell. De az első hozzászólásomban felvetett dolgokra még mindig nem válaszoltál.
2021. okt. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Ő is akar gyereket.
2021. okt. 10. 18:30
 26/32 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
Akkor mi a probléma? Hát ez nagyon jó, célba értél! De légyszives ne rontsd el azzal, hogy a kvázi-ismerkedés szakaszát egyből átugrod.
2021. okt. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Én értem a kérdező mire gondol, ezért nem tenyészállat kell neki. 33 éves vagyok, van férjem, gyerekem, de ha arra gondolok, hogy egyedülálló lennék és ez még előttem állna az elég durva.


Egyszerűen mindkét félnek az az érdeke, hogy haladjanak és ne húzzák egymás idejét fölöslegesen. Sőt, ebben a korban, ha valakié, akkor a nőé csak igazán, 35 évesen abba a korba lép, hogy a terhességnél kb minden negatívum kockázata megnövekedett és ez csak egyre rosszabb lesz, főleg, ha nem egy gyereket akar, akkor nincs ideje éveket keringőzni.


Jó eséllyel felnőtt, értelmes emberek, tudják mit akarnak, mit várnak az élettől egymástól és azt is tudják mit kell nézni a másikon, igen, akkor is van mit nézni, mikor a legjobb arcát mutatja, ha nem vagy tök vak.


Viszont, attól, hogy gyorsabban haladtok még nem lehet lépéseket kihagyni, szerintem. Tehát heti 2-3 randi után nem az összeköltözés jön. Ha nem halad annál tovább a dolog, akkor ott valami tré, de nem az összeköltözés a megoldás. Ez valahogy magától jön, nálam legalábbis mindig így volt. Randik, egymásnál köt ki az ember éjszakára, reggel nem siet stb. Több napos programok, kiruccanàsok, nyaralás. Ezt nem kell a végtelenségig húzni, de enélkül ha a heti 2-3 randi szakasz után feldobod, hogy költözzetek össze a csaj vagy kiröhög vagy megrémül. De ha nem, akkor nem biztos, hogy teljesen komplett.

2021. okt. 11. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
36%
Kérdező, ha csak kioktatni vagy képes a válaszolókat meg beszólogatni gúnyosan, akkor minek tetted fel a kérdést? Rajtad érződik inkább a frusztráltság, azért lehetsz ilyen agresszív.
2021. okt. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell ennyire sietni? Közös nyaralások/ egyéb program / spontán.. minden belefért egy hónapba? Nem ártana stressz időszak előtt egymás laza oldalát kiismerni.. azzal én is egyetértek hogy minimum 4 hónap udvarló fázis legyen.. hidd el nehéz időkben ez az időszak sokat segíthet.

Ha ez nincs meg érzékelni fogod a hiányát..

2021. okt. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
68%
Annyira szereted, amennyire egy hònap randizàs utàn lehet- ennyi idő utàn rajongsz vagy ragaszkodsz, de ez mèg nem az igazi szerelem.
2021. okt. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!