Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Irreális azt kérnem, hogy 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irreális azt kérnem, hogy 1 hónap után költözzön hozzám (35 évesek vagyunk)?

Figyelt kérdés

Én komoly kapcsolatra vágyom, feleségre és gyerekekre.


Sajnos már többször futottam bele abba, hogy nagyon jók a randik, heti 2-3 alkalommal találkozunk, de utána együtt élve a hétköznapokban nem illünk össze és közben eltelt 1-2 év az adott illetővel.


2021. okt. 10. 14:09
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%
És ő azért kell, hogy pipát tegyél az asszony meg a kölyök neve mellé a listán?
2021. okt. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
85%

Egy hónap még nagyon korai. Kell a randizós időszak is, mert később majd ide fogtok tudni visszanyúlni, élményeket felidézni a nehezebb időszakokban. Az összeköltözés után valamennyire mindenképpen laposodik a kapcsolat, kevesebbet tesz bele érzelmileg mindkét fél. Közhely, de mindenki számára az az értékes, amiért áldozatot kell hozni: anyagilag, időben, érzelmileg is. A randizás erről (is) szól, persze ha jól érezzük magunkat benne, akkor nem érezzük áldozatnak.

A gyors összeköltözés azt jelenti, hogy ugorjuk át ezt a szakaszt, legyen annyi elég, hogy átmegyek a szomszéd helyiségbe mondani két bókot.

A te érveid is méltányolhatóak ugyan, de hidd el, hogy nem érdemes kihagyni a randizást! Ezt tapasztalatból írom!

2021. okt. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Nem, nem fogom sorolni, de nekem minden megvan az életben ami anyagi szempontból szóba jöhet. Vágyok egy feleségre és gyerekekre, de úgy látom 35 év körüli nők között már nagyon kevés az aki szóba jöhet ilyen szempontból, aki alkalmas a gyerekre, azt már korábban elviszik. Ismerkedési szakaszban mindenki a jó oldalát mutatja, együttélés során jön ki az igazi személyisége mindenkinek -- neki is, nekem is.
2021. okt. 10. 14:18
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

egy honap az nagyon keves, igen. nem jo vele eveket varni, de azert ez tul gyors. plane, hogy azzal is szamolni kell, hogy neki fel kell mondani az elberletet, esetleg ha ott van felmondasi ideje, ossze cuccaz atkoltoztetni hozzad stb stb. ha pedig nem jon be, ugyanezt a procedurat vegigjarni, raadasul jo alberletet talalni nem olyan konnyu.

ha pedig sajat lakasban lakik, akkor ertheto, hogy nehez szivvel hagyja ott, abba is esetleg alberlot talalni stb. szoval ilyen szemponbtol IS problemas, de amugyis nagyon korai.

2021. okt. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Érthető, amiket írsz, viszont az 1 hónap szerintem túl gyors. Persze ne várjon az ember 2 évet, de legalább 4 hónap randizós időszak lehetne.

Szerintem.

2021. okt. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk kezd egy gyere át hétvégére dologgal, aztán ha jók a hétvégék és ő is komolyat szeretne, oda is cuccolhat.
2021. okt. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Én 36 éves vagyok,és hasonló helyzetben vagyok mint te.Én is szeretnék megállapodni,feleséget,gyereket.De 1 hónap után nem hiszem hogy összeköltöznék bárkivel is. Vagy csak nagyon ritka esetben,ha ismerem a másikat,vagy tényleg nagyon megvan az összhang.1 hónap alatt nem nagyon tudod kiismerni teljesen.Főleg az elején mindenki a jó oldalát mutatja...és később ha jönnek a hibák,lehet nem is akarnál vele összeköltözni.

Jogos amit írsz,hisz lakva ismerszik meg milyen is a másik,de valahol az az ideális ha megérik a felekben ez a lépés.Úgy,ahogy az elköteleződés is,és a gyerekvállalás is.Ne csak kötelező nyomásból csináld,vagy társadalmi megfelelésből.És érdemes észnél lenni,mert olyan döntések előtt állsz,amelyek meghatározzák a további életed.Ha rosszul döntesz viselheted a következményeit.És nem csak te,hanem a nő is,és esetleg a gyereketek is.Ha rosszul alakulnának a dolgok.

Persze egy költözésbe még nincs semmi...de az a jó ha mindig van visszaút..ha esetleg nem működne...akkor mindenki veszteség és gond nélkül vissza tudjon menni a saját kis életéhez.Értem ez alatt pl. hogy ne adjon egy lakást,házat a költözés miatt,vagy ne mondjon fel munkahelyen stb..

2021. okt. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
89%
Tehat te nem találtál egy szívbéli partnert, akivel megvan az összhang, hanem castingolsz egy szerepre. Ezt nem árt közölni a delikvenssel.
2021. okt. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
#8: Ne vetítsd ki a frusztrációidat rám :)
2021. okt. 10. 15:18
 10/32 anonim ***** válasza:
90%

Korai. Fogadd el, hogy ez van.

Normális esetben az összeköltözés már a házasság "előszobája", nem dobja össze a szennyest az ember mindenkivel, akivel párszor randizott, csak azzal, akivel azt érzi, hogy ez menni is fog hosszú távon.

Egyszer te alszol ott, egyszer a nő nálad, eleinte hétvégén, aztán pár napot. Idővel jönni fog az érzés, hogy ez a kapcsolat megér annyit, hogy érdemes egy ekkora lépést megtenni.

Akkor mi van, ha most összeköltöztök, aztán nem működik? Mehet a nő az utcára? Ki vállalja ezt be?

Mi van, ha első héten arra érsz haza, hogy üres a lakás, a nő koppra kipakolta? Azt se tudod, hogy hol és kit kerestess a rendőrökkel.

Van kockázat mindkét részről. Jobb egymást előbb megismerni.

2021. okt. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!