Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy férfinek félénken és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinek félénken és óvatosan kell viselkednie a nőkkel ha csúnya?

Figyelt kérdés

Amikor magabiztosan viselkednék (ami természetes számomra) akkor undort látok a szemükben és megvetést, gyűlöletet. Gondolom azért mert nem akarják, hogy nőként nézzek rájuk és ők sem akarnak férfiként tekinteni rájuk, ezért ne alkalmazzak olyan viselkedésformát amit a nők vonzónak tartanak (magabiztosság) mert ez nem áll jól egy csúnya pasinak és még megzavarja őket!!


Az az érzésem, hogy amikor halkan beszélek és nem nézek a szemükben akkor nagyon segítőkészek, gondolom sajnálatból.


De a magabiztosságot nem tolerálják.


2021. okt. 6. 14:11
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

9


Nem tudom mi lehet irritáló bennem.

Nem beszélek trágár szavakkal, őszinte és egyenes ember vagyok, nem játszmázok meg beszélek ki másokat, segítőkész vagyok. Egész biztos, hogy egy más fejjel már tépnék le rólam a ruhát. Csakhát ez így zavaró nekik is.

2021. okt. 6. 14:53
 12/13 anonim ***** válasza:
😂😂😂
2021. okt. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy nem megfelelő viselkedés mindig irritálóbb, mint egy nem vonzó külső (kivétel az ápolatlanság, rossz szag).

Szóval ha úgy véled, irritáló vagy a környezeted számára, akkor valószínűleg a viselkedésed irritáló. Nyilván a saját irritált belső világodat vetíted ki másokra.

2021. okt. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!