Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebből lehetne valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iker Casillas kérdése:

Ebből lehetne valami?

Figyelt kérdés
13 vok és tetszik egy lány 16 éves.2 héten át nyaraltam vele és pár haverral,sajnos nem tudtam vele beszélgetni 4szem közt.írtam neki myvipen hogy hiányzik és kérdeztem hogy hogy van.visszaírt és mondta hogy éppen ma gondolt rám és hiányzik a tarajos hajam,és hogy puszil!
2010. szept. 1. 16:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor mondjuk úgy hogy te sem vagy több a mai hulladék 14éves ribancoknál, sőt, te még dicsekedsz is vele. Ezzel normális emberek közt nem érsz el sikert, szóval folytasd csak a suliban.
2010. szept. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!