Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebből lehetne valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iker Casillas kérdése:

Ebből lehetne valami?

Figyelt kérdés
13 vok és tetszik egy lány 16 éves.2 héten át nyaraltam vele és pár haverral,sajnos nem tudtam vele beszélgetni 4szem közt.írtam neki myvipen hogy hiányzik és kérdeztem hogy hogy van.visszaírt és mondta hogy éppen ma gondolt rám és hiányzik a tarajos hajam,és hogy puszil!
2010. szept. 1. 16:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát én szerintem. Kinevettelek .. :DDDDD
2010. szept. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha úgy nézel ki mint Casillas, simán.
2010. szept. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
lehetne de ilynkorb még szeritem soka 3 év korkülömbség messze lakktok egymástol ? 21/f
2010. szept. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
25km
2010. szept. 1. 16:55
 5/11 kkzz ***** válasza:

Azt te tényleg komolyan gondoltad, hogy 13 évesen, amikor a tanulással kellene leginkább foglalkoznod, egy 16 éves, nálad szexuálisan sokkal fejlettebb barátnőd legyen?


Lehet jönni azzal, hogy te már mennyire rohadt érett vagy, persze, de te fogod megszívni. Na és a szüleid mit szólnak hozzá? Ja, hogy nem kérdezted őket, értem. Pedig jó lenne, ők talán tudnak rád hatni és elmagyarázni ezt-azt, ha már eddig nem tették meg.

2010. szept. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem mondom h hú de érett vok és megkérdeztem
2010. szept. 1. 17:05
 7/11 anonim ***** válasza:
Az idősebb lányok a náluk idősebb, tapasztaltabb pasikra buknak. Valljuk be, te még kisgyerek vagy. Bár azt látod, hogy az idősebb haverjaid már csajoznak, szexuális életet élnek, attól az még nem helyes a te korodban. Élj úgy, mint egy gyerek, mert felnőttként már soha nem lesz módod rá.
2010. szept. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
tényleg inkább élvezd ki azt hogy fiatal vagy ameddig megteheted. még van egy csomó időd a csajozásra.gimis évek utána az egyetem. lesz időd inkább alapozd meg a jövődet
2010. szept. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 kkzz ***** válasza:
Na végre, legalább nem bíztatjátok...
2010. szept. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
S mivan akkor ha 13 éves és csajozik? 11 évesen volt első barátnőm! Aztán 14 évesen elvesztettem szüzességem! Rövid az élet töki ha most nem éled ki magad akkor mikor? Engem mikor 12 évesen elengedtek night cluba már ott is megfogtam egy bigét majd 14 évesen a club mosdójában dugtam meg egy 22 éves bigét! Valahogy így képzeld el a mai világot! ;)
2010. szept. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!