Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szemét húzás ez így ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét húzás ez így ?

Figyelt kérdés
Újra randiztunk a volt barátnőmmel. Azt mondtam neki,nem tudok ígerni semmit,de azt igen,hogy nem tűnok el. Elég sok üzenetet írt és leszedalt vele. Egy hete nem válaszoltam neki semmire. Ez szemetseg így ?
2021. szept. 25. 09:24
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
7# közel sem biztos, hogy minden kapcsolati probléma a véget jelenti.
2021. szept. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem válaszolsz egyértelműen azzal bizonytalanságban tartod. Ez így igaz.
2021. szept. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Jó lenne tudni,mi a konfliktus tárgya köztetek.

Mi az, hogy nem tudok ígérni semmit, de nem tűnök el ?

Ez egy talomban tartás és egy gyáva duma.

Valójában megígérted neki,hogy reménykedhet.

2021. szept. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
13:kérdezte,hogy tudnank e normalisan lenni. Mondtam,miért ne lehetnénk idővel? De most csak annyit tudok mondani,hogy nem fogok eltűnni.
2021. szept. 25. 09:50
 15/28 anonim ***** válasza:
Ezek szerint akkor szakítás előtt " nem normálisan" voltatok együtt? Miért szakítottatok?
2021. szept. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Mert eltűntem... Gondjaim lettek és kizártam az egész világot magam körül..aztán mikor rendeződni kezdett minden, megkerestem.
2021. szept. 25. 10:28
 17/28 anonim ***** válasza:
0%
Magad alatt vágod a fát. Hazisarkannyal
2021. szept. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Így már érthető. Csak fordítsd meg a történetet és te is jobban megérted őt.

Gondold át az ő szemszögéből, hogy ő tűnik el, minden magyarázat nélkül és aztán felbukkan újra.

Az valamit megmutat, hogy a gondjaidat nem merted vele megosztani.

2021. szept. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális rácsapni a másikra az ajtót, mert neked "gondjaid vannak".

Igazából őt nem értem, miért kínlódik veled. Egyértelműen nem vagy kész komoly kapcsolatra.

Írd meg neki, hogy nem szeretnél vele lenni és engedd el. Neked is, neki is jobb lesz így.

2021. szept. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, ritka rossz érzés, amikor megszeretsz valakit, aztán ő meg egyik percről a másikra eltűnik, mondván, ő éppen rossz időszakát éli. Nagyon tud fájni ez a bizonytalanság.

Az, hogy mindezek ellenére most is foglalkozik veled, azt mutatja, hogy szeret. Szóval, féreg viselkedés tőled, ha nem bírsz pár egyértelmű mondatot kinyögni. Nem kéne hagynod reménykedni.

2021. szept. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!