Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire fér bele a baráti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fér bele a baráti kapcsolatba a becézgetés (szépség, angyal, cica)?

Figyelt kérdés

és hogy táncolni akar,meg főzni nekem, velem együtt vásárolgatni meg megmutatni,hogy hol lakik??

szerintetek ez a srác komolyan csak barátságot akar tőlem??


2010. aug. 31. 20:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

változó, emberfüggő.


volt barát barátnőm, akivel csak laza beszélgetés fért bele, volt, akivel rendszeresen dugtunk hatalmasakat.


mindkettőtökön múlik

2010. aug. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát..nem azért kérdezem,mert én többet akarok..csakhát.. ha ő többet akar,akkor még időben kiszállnék a "baráti kapcsolatból"
2010. aug. 31. 21:03
 3/11 anonim ***** válasza:
Miből akarsz kiszállni?Ez a kapcsolat nem barátság.Soha nem is volt az.Csak a te fejedben létezik.Cica.
2010. aug. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
úgy érted, hogy ő soha nem barátként tekintett rám?
2010. aug. 31. 21:40
 5/11 anonim ***** válasza:
Azt mondom,hogy sosem volt barátság.Az hogy ő hogyan tekintett rád az elején,most már nincs jelentősége.A jelen nyilvánvaló.Többet akar.Mindent.Csak még óvatos.
2010. aug. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

értem...anyukám szerint nem lesz semmi akkor sem,ha elmegyek vele vásárolgatni.. mondjuk azt nem mondtam el,hogy hogyan becézget..

de apukám szerint meg ne talizzak vele többször... (ő is csak annyit tud,mint anyu)..

gondolom apunak lesz igaza..

Szerintetek is?

2010. aug. 31. 21:51
 7/11 anonim ***** válasza:

Biztos nem érted miért írom hogy nem voltatok barátok.A barátság tisztán lelki dolog.Nem keveredik a vággyal.Igazi barátságból nem lehet szerelem.Nem voltatok barátok,csak jóban voltatok.Ti nők hajlamosak vagytok összekeverni a kettőt.

Apád biztosra akar menni,még félt,és ezért nem akarja hogy találkozzatok.Anyád meg alábecsüli a srácot.Miért mondasz el nekik mindent?

Találkozz csak vele,és hagyd hogy rádtaláljon a szerelem.Ez sokkal többet ér,mint a "barátság".

2010. aug. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés, voltam hasonló helyzetben, egy fiúval sülve-főve együtt voltunk. Igazi jó barátok voltunk, csak aztán a sok becézgetés meg incselkedés oda vezetett hogy jól belezúgtam. Szerencsére nem használta ki a helyzetet és megbeszéltük a dolgokat, megmaradtunk barátnak.

A mai napig a szivem csücske, de már nem találkozunk annyit.

2010. aug. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
magambol indúlva ki,engem a nagyon jó haverok szoktak becézgetni cica,szivi....stb,de nem dugok velük...max msn-en hülyülünk,hogy a szeretöm meg stb,söt van olyan akit a szerelmemnek mondok,ha épp nincs kapcsim,de az már tényleg nagyon,nagyon jó haver...szóval attol függ milyen a "kapcsolatotok"...ja meg,hogy nehogy félreértse a másik fél...
2010. szept. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálatos, hogy valaki ilyet mond, hogy nagyon-nagyon jó haver..

A haver alapból is teljesen különböző jelentéssel rendelkezik, mint a barát szó.

Egy jó barát 1000x többet ér, mint bármilyen haver..

2011. jan. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!